celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Gytis Paškevičius » Naujienos
Naujieji Žalgirio arenoje

Gruodžio 31 d. „Žalgirio“ arena kviečia į išskirtinę Naujųjų metų sutikimo šventę su garsiausiu ABBA šou pasaulyje „THE MUSIC OF ABBA“ ir scenos grandu Gyčiu Paškevičiumi! 2013-uosius pasitikite kelių tūkstančių žiūrovų minioje gėrintis įspūdingu šventiniu fejerverku prie arenos.

Naujųjų sutikimas „Žalgirio“ arenoje – kokybė ir metams išliekantys įspūdžiai


Naujųjų sutikimo šventė taps tradiciniu „Žalgirio“ arenos organizuojamu renginiu, kurio kokybei teikiamas itin didelis dėmesys. „Norisi, jog arenos lankytojai tokį šventinį vakarą jaustųsi tikrai puikiai ir Naujuosius pasitiktų tik su geromis emocijomis, kurios lydėtų visus metus. Žiūrovų ausys mėgausis kokybiška ir žinoma muzika, akys gėrėsis įspūdingu šou scenoje ir Naujametiniu fejerverku, po kurio norintys galės šventę pratęsti iki ryto arenos restorane“, – apie renginio detales pasakojo „Žalgirio“ arenos Rinkodaros vadovė Vilija Bulanavičienė. – „Tiek ABBA, tiek Gyčio Paškevičiaus dainos visiems gerai žinomos, mėgstamos tiek jaunų, tiek vyresnio amžiaus žmonių. Kviečiame Naujuosius sutikti su visais savo draugais, šeimos nariais ir artimaisiais didžiausioje arenoje Baltijos šalyse“.

Garsiausias ABBA šou pasaulyje „THE MUSIC OF ABBA“ – vienintelis koncertas Lietuvoje

Garsiausią ABBA šou pasaulyje „THE MUSIC OF ABBA“ Naujametinį vakarą išskirtinai tik „Žalgirio“ arenoje dovanos grupė iš Švedijos „ARRIVAL“. Susikūrusi 1995 m. ši grupė greitai tapo žinomiausia ir daugiausiai koncertuojanti su ABBA šou „THE MUSIC OF ABBA“ grupė pasaulyje – šis šou jau apkeliavo 45 pasaulio valstybes ir šiemet Naujųjų išvakarėse pirmą kartą pasieks Lietuvą ir džiugins būtent „Žalgirio“ arenos lankytojus.

„Šis ABBA šou neabejotinai yra autentiškiausias – tik šie muzikantai turi teisę pasirodyti su originaliais ABBA sceniniais rūbais ir tik šio šou metu scenoje pasirodo vienas iš originaliosios ABBA narių“, – apie pasirodymo unikalumą pasakojo „Žalgirio“ arenos Renginių organizavimo vadovas Renatas Načajus. – „Naujametinį vakarą lankytojai išgirs žinomiausius ABBA hitus: „Dancing Queen“, „Mamma Mia“, „Take A Chance“, „Money Money Money“, „Thank You For The Music“ ir daug kitų, atliekamų taip tiksliai, jog nei akimirkai nesuabejosite, kad scenoje jums koncertuoja tikroji ABBA“.

Ar padovanos lankytojai Gyčiui Paškevičiui dar vieną rekordą?

Šiemet koncertinį turą po didžiausias Lietuvos arenas surengęs atlikėjas Gytis Paškevičius grįžta į didžiausią iš jų – Kauno „Žalgirio“ areną. „Prisimenate jubiliejinį Gyčio koncertą pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje, kai atsistojusi keliolikos tūkstančių gerbėjų minia kartu su atlikėju dainavo legendines jo dainas? – retoriškai klausia R. Načajus. – „Tąkart arenoje buvo užfiksuotas lietuviško šou rekordas – dainininko susirinko pasiklausyti apie 12 tūkstančių žiūrovų. Naujųjų išvakarėse arenos lankytojams vėl norime dovanoti tą neužmirštamą jausmą“.

Šventinio koncerto metu lankytojai išgirs žinomiausias Gyčio Paškevičiaus dainas: „Tu vėjo paklausk“, „Šiam pasauly“,  „Draugams“ – ir būsimus hitus iš naujojo albumo „Laiko traukiniai“. Kartu su dainininku scenoje pasirodys grupė „Crazy Crow“ ir vokalo grupė „Capella A“.