celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Gytis Paškevičius » Naujienos
Jubiliejų švenčiantis atlikėjas gerbėjus džiugins neeiliniuose koncertuose (BNS.lt)

2011-ieji visiems žinomam atlikėjui, muzikos ir tekstų autoriui Gyčiui Paškevičiui - ypatingi: spalio 4 d. jis šventė 50-ąjį gimtadienį ir mini 30-metį scenoje. Šia dvigubo jubiliejaus proga Gytis Paškevičius savo gerbėjus lapkričio 20, 26 ir gruodžio 3 d. sukvies į didžiąsias šalies arenas ir jiems dovanos išskirtinius renginius. Koncertinis turas vyks Vilniuje, Kaune ir gimtajame G. Paškevičiaus mieste Šiauliuose.

„Gytis Paškevičius yra pirmas Lietuvos atlikėjas, kuris koncertuos ant tūkstančius žiūrovų talpinančių arenų scenos. Iki šiol ant jų lipo tik užsienio atlikėjai, grupės, o lietuvaičiai vis dar svarsto, ar susirinks pakankamai gerbėjų. Tačiau neabejojame, jog Gytis Paškevičius yra tas nuoširdus, profesionalus ir mylimas atlikėjas, kurio koncertuose žiūrovų netrūks", - teigė koncertų turo po Lietuvos arenas organizatorius „Combo" įmonių grupės savininkas Rimantas Kišonas.

Kartu su atlikėju Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose pasirodys Kauno miesto simfoninis orkestras (dirigentas Martynas Staškus), grupė „Crazy Crow", vokalo grupė „Capella A", vokalistė Gerda, choras „Dagilėlis" ir Petro Vyšniausko mokinys saksofonininkas Tomas Botyrius. Vienu metu žiūrovas ant scenos matys daugiau kaip 100 žmonių.

„Esame daug surengę koncertų su žinomais atlikėjais, kolektyvais (Laima Vaikule, legendine britų roko grupe „Smokie", „The Scorpions" ir kt.). Tačiau koncertų su Lietuvos estrados atlikėju mūsų praktikoje nebuvo. Manau, kad šis turas su neeiliniu Lietuvos dainininku, kurio muzika - ypač melodinga, harmoninga, turės didelį pasisekimą", - teigė Kauno miesto simfoninio orkestro vadovas Algimantas Treikauskas.

R. Kišono nuomone, Lietuvos publika pasiilgo kokybiškų koncertų, kuriuose skambėtų gyvai atliekama muzika, didelis dėmesys būtų skiriamas apšvietimui, ypatingiems techniniams sprendimams. „Jei Lietuvoje koncertuojantys užsienio atlikėjai dažniausiai apsiriboja 2-3 krovininiais automobiliais technikos, tai mūsų atveju jų bus 6-7. Visa „Combo" sandėlyje esanti technika keliaus į arenas, be to, papildomą aparatūrą vešime iš artimojo užsienio", - apie grandiozinio šou detales pasakojo R. Kišonas.

Gyčio Paškevičiaus koncertų organizatorių teigimu, kiekvienas žiūrovas, nesvarbu, kur jis sėdės, puikiai girdės kiekvieną orkestro grojamą natą, galės mėgautis puikiu atlikėjo ir pritarančių dainininkų balsų skambesiu. „Šviesos, vaizdo, bei specialieji efektai bus pritaikyti kiekvienai dainai. Mes investuojame daug, dirbame profesionaliai ir, žinoma, tikimės, kad mūsų darbas bus įvertintas - nė vienas lankytojas neišeis iš arenos nusivylęs", - sakė organizatoriai.
Lapkričio 20, 26 ir gruodžio 3 d. vyksiančiuose gyvo garso koncertuose bus pristatomos ne tik senos ir pamėgtos, bet ir dvigubo jubiliejaus proga išleisto naujo albumo „Laiko traukiniai" dainos.

„Atrinkti kūrinius, kurie skambės koncerte - nelengva užduotis. Norisi, kad programa nebūtų melancholiška. Praėjus gimtadieniui prasideda intensyvūs darbai, repeticijos - laukia nelengvas laikotarpis, nes visi esame užsibrėžę tikslą darbus atlikti iš širdies, labai kokybiškai", - sakė G. Paškevičius.

Albumas „Laiko traukiniai" bus platinamas tik koncertų metu. Bilietus į koncertus, kurių kaina nuo 39 iki 69 Lt (įskaičius visus mokesčius), jau platina „Tiketa".