celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Gytis Paškevičius » Naujienos
Išskirtiniai Gyčio Paškevičiaus vasaros koncertinio turo pasirodymai

Po itin sėkmingo koncertinio turo Lietuvos didžiausiose arenose bei gastrolių po Norvegiją ir Angliją atlikėjas Gytis Paškevičius kviečia į savo naujus vasaros koncertus pabrėždamas, jog jo kūryba skirta įvairaus amžiaus klausytojams: „Šiame vasaros koncertiniame ture dainos skambės kamerinėje aplinkoje, tad bus sukuriama itin jauki atmosfera, kiekviena daina skambės naujai. Laukiu šiuose vasaros koncertuose pirmiausia tų, kurie dar negirdėjo mano naujojo albumo „Laiko traukiniai" dainų, laukiu visų, kurie nori pasimėgauti gera gyva muzika šios vasaros vakarais: po vieną, poromis, šeimomis, jaunimo su gerų draugų kompanija".

Vasaros koncertinio turo metu klausytojai visų pirma turės galimybę gyvai išgirsti naujausio atlikėjo albumo dainas, kurias jau spėjo pamėgti virš 30 tūkstančių žiūrovų, apsilankusių albumo pristatymo koncertuose. Žurnalistas Ramūnas Zilnys albumo apžvalgoje rašė, jog Gytis šiomis 11 dainų eilinį sykį randa tiesiausią kalbą su savo auditorija, jai perteikdamas savo gyvenimo patirtį tokiomis dainomis, kaip „Gyvenimo tėkmė", „Vis dar skubu", „Jaunystės dienos". Žinoma, vasaros koncertinio turo metu skambės ne tik naujos, lengvo bliuzo ir rokenrolo intonacijų permelktos dainos iš albumo „Laiko traukiniai", bet ir seni geri G. Paškevičiaus kūriniai.

Klausytojai yra kviečiami atostogauti su Gyčio muzika poilsiautojų pamėgtose vietose: 07 20 „Friedricho pasaže" Klaipėdoje, 07 27 „Corona Beach Bar" Nidoje, 07 28 viešbutyje „GrandSpa" Druskininkuose, 08 03 Liudviko Rėzos lauko estradoje Juodkrantėje bei koncertinio turo uždaromajame koncerte 08 18 Palangos vasaros estradoje. Nidoje, Druskininkuose, Juodrantėje bei Palangoje Gyčiui talkins grupė „Crazy Crow". Bilietus iš anksto galima įsigyti „Tiketa" bilietų kasose ir internetu bei renginio vietose. Naujausią informaciją apie vasaros koncertinį turą kviečiame sekti atlikėjo oficialioje interneto svetainėje www.gytis.lt.

G. Paškevičiaus koncertais rūpinasi viena iš pramogų verslo lyderių - įmonė „Combo", išleidusi ilgai gerbėjų lauktą audio ir video plokštelių rinkinį „Gytis Paškevičius. Laiko traukiniai. Jubiliejinis koncertas Šiaulių arenoje", kurį bus galima įsigyti ir vasaros koncertinio turo metu.