celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Gytis Paškevičius » Naujienos
Gytis Paškevičius grįžta į didžiąsias Lietuvos arenų scenas
Gytis Paškevičius ROMANSAI 
Dalyvauja:

Gytis Paškevičius
Rusų folkloro kolektyvas „Arinuška“
Orkestras „Vilnius Sinfonietta“ 
Dirigentas Vytautas Lukočius

Kovo 7 d., 19 val. Švyturio arena, Klaipėda
Kovo 8 d., 18 val. Šiaulių arena, Šiauliai
Kovo 15 d., 18 val. Pramogų arena, Vilnius

Bilietus į koncertus Klaipėdoje ir Vilniuje galite įsigyti čia: http://www.bilietai.lt/lt/event/19169

Gytis Paškevičius grįžta į didžiąsias Lietuvos arenų scenas kartu su rusų folkloro kolektyvu „Arinuška“ pristatydamas naujausią romansų programą. „Romanso žanras man visada buvo artimas ir savas. Tai muzika, prie kurios nuolat grįžtu. Jausmas atliekant romansus – tai tarsi sielos grįžimas namo“ – pripažįsta mylimiausiu ir populiariausiu Lietuvos atlikėju tituluojamas Gytis Paškevičius. Dviejų dalių koncerte klausytojai turės galimybę pajusti tiek senojo, autentiško romanso skambesį, tiek mėgautis šiuolaikiškai aranžuotomis melodijomis. Koncerto pirmojoje dalyje Gytis Paškevičius kartu su „Arinuška“ ir liaudies instrumentų ansambliu kurs intymią, betarpišką nuotaiką, kurioje visu grožiu atsiskleis senojo rusų romanso skambesys. Antroji koncerto dalis išsiskirs šiuolaikiškomis aranžuotėmis ir didžiule atlikėjų sudėtimi – kartu su Gyčiu Paškevičiumi ir „Arinuška“ žiūrovus į jausmingą bei uždegantį romansų svaigulį panardins Vytauto Lukočiaus vadovaujamas orkestras „Vilnius Sinfonietta“, ritmo grupė bei metų instrumentalisto apdovanojimą pelnęs gitaristas Aleksandras Tenas.  
Gytis Paškevičius

Gytis Paškevičius – vienas mylimiausių ir populiariausių Lietuvos atlikėjų, pirmasis išdrįsęs pakilti į didžiųjų miestų arenų scenas. Hitais tapusių kūrinių „Šiam pasauly“, „Tu vėjo paklausk“, „Draugams“, „Dalužė“ autorius ir atlikėjas, prieš kelis metus įspūdingu koncertų turu minėjęs savo 50-ąjį gimtadienį bei kūrybinį 30-metį, sulaužė anksčiau vyravusį stereotipą, kad įspūdingos salės ir scenos skirtos užsienio žvaigždėms. G. Paškevičiaus vardas jau yra tapęs kokybiškos muzikos ir aukšto atlikimo lygio sinonimu, o atlikėjo rengiami koncertai – didele švente dainininko gerbėjams. 

Rusų folkloro kolektyvas „Arinuška“ (vadovai – Irena ir Nikolajus Zacharovai) – tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas, daugelio festivalių Lietuvoje ir užsienyje dalyvis. Ansamblio repertuare – Lietuvoje gyvenančių sentikių dainos ir šokiai, Lietuvos-Baltarusijos pasienio ritualinis folkloras, taip pat dainos iš Pietų Rusijos regionų. Kolektyvas aktyviai koncertuoja Lietuvoje, yra daugelio koncertų ir festivalių Rusijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Maltoje dalyvis.

Dirigentas Vytautas Lukočius tituluojamas vienu talentingiausių ir populiariausių Lietuvos jaunosios kartos dirigentų. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos ir J. Sibelijaus akademijos (Helsinkis, Suomija) absolventas yra I vietos Jormos Panulos tarptautinio dirigentų konkurso Suomijoje ir Aukso medalio IV tarptautiniame Eduarto Matos orkestro dirigentų konkurso Meksike laimėtojas. Vytautas Lukočius yra dirigavęs simfoniniams ir kameriniams Lietuvos ir kitų šalių orkestrams, bendradarbiavęs su žymiais Lietuvos ir užsienio šalių atlikėjais. Dirigentas yra nuolatinis įvairių muzikos, teatro bei televizijos projektų dalyvis.