celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Gytis Paškevičius » Naujienos
Gytis Paškevičius 50-ojo jubiliejaus proga gerbėjams dovanos koncertus ir naują albumą (zmones24.lt)

Antradienį dainininkas Gytis Paškevičius paminėjo įspūdingą jubiliejų – vyrui suėjo 50 metų. Savo gerbėjus trimis grandioziniais koncertais ir nauju albumu nustebinti ketinantis atlikėjas savo gimtadienį teigė leidžiantis gana neįprastai.

„Šiuo metu esu Vilniuje ir iš vieno interviu važiuoju į kitą. Dar tokio gimtadienio nėra buvę“, – juokėsi duoklę žiniasklaidai atiduodantis šiaulietis.

G.Paškevičiaus diena prasidėjo LRT laidoje „Labas rytas“. „Sulaukiau sveikinimų tiek, kad mano telefonas net nebe raudonas, o baltas. Vien sveikinimai, žinutės. Labai labai visiems ačiū“, – šypsojosi jubiliatas.

Apvalios sukakties bei 30-ties metų scenoje proga G.Paškevičius savo gerbėjams rengia tris grandiozinius koncertus: lapkričio 20 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje, lapkričio 26 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje bei gruodžio 3 d. „Šiaulių arenoje“.

Koncerte skambės ne tik garsiausios visų laikų G.Paškevičiaus dainos, bet dar ir niekur neskambėję kūriniai iš naujausio atlikėjo albumo „Laiko traukiniai“.

„Koncerte dalyvaus ir Kauno simfoninis orkestras, vaikų choras „Dagilėlis“ iš Šiaulių, „Cappella A“, „Crazy Crow“, todėl galvoju, kad viskas bus neblogai“, – įsitikinęs dainininkas.
Internete iš albumo „Laiko traukiniai“ galima išgirsti ir naują G.Paškevičiaus kūrinį „Briliantai“, kurį ir siūlome pasiklausyti ir įvertinti 15min.lt skaitytojus.