celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Gytis Paškevičius » Naujienos
Gyčio Paškevičiaus jubiliejinio koncerto su simfoniniu orkestru spaudos konferencija (BNS.lt)

Sritys: Kultūra, Laisvalaikis
Numatoma įvykio data: 2011-09-22
Numatomas įvykio pradžios laikas: 14:00
Numatoma įvykio vieta: Kauno valstybinė filharmonija (L. Sapiegos g. 5, Kaunas)

Maloniai kviečiame dalyvauti Gyčio Paškevičiaus jubiliejinio koncerto su simfoniniu orkestru spaudos konferencijoje, kuri vyks rugsėjo 22 d., ketvirtadienį, 14 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje (L. Sapiegos g. 5, Kaunas). Žiniasklaidos atstovus su išskirtiniu renginiu supažindins atlikėjas, muzikos ir tekstų autorius Gytis Paškevičius, Kauno miesto simfoninio orkestro vadovas Algimantas Treikauskas ir koncertų turo po Lietuvos arenas organizatorius "Combo" įmonių grupės savininkas Rimantas Kišonas.

Dvigubą jubiliejų - 50-ąjį gimtadienį ir 30-metį scenoje - Gytis Paškevičius švęs didžiosiose Lietuvos arenose. Koncertinis turas vyks Vilniuje, Kaune ir gimtajame G. Paškevičiaus mieste Šiauliuose.


"Gytis Paškevičius yra pirmasis Lietuvos atlikėjas, kuris koncertuos ant tūkstančius žiūrovų talpinančių arenų scenos. Iki šiol ant jų lipo tik užsienio atlikėjai, grupės, o lietuvaičiai vis dar svarsto, ar susirinks pakankamai gerbėjų. Tačiau neabejojame, jog Gytis Paškevičius yra tas nuoširdus, profesionalus ir mylimas atlikėjas, kurio koncertuose žiūrovų netrūks", - teigė R. Kišonas.


Trejus metus nebuvo leidžiami nauji Gyčio Paškevičiaus kūriniai, taigi susirinkusiesiems bus įdomu paklausyti senų ir pamėgtų bei jubiliejaus proga išleisto naujo albumo "Laiko traukiniai" dainų. Albumas bus platinamas tik koncertų metu.


Kartu su atlikėju Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose pasirodys Kauno miesto simfoninis orkestras, grupė "Crazy Crow", vokalo grupė "Capella A", vokalistė Gerda, choras "Dagilėlis" ir Petro Vyšniausko mokinys saksofonininkas Tomas Botyrius.


Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Všį „Combo concert" projektų vadovė
Evelina Baltuškaitė
+370 615 94422
projektai@combo.lt