celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Gytis Paškevičius » Naujienos
G.Paškevičius apie E.Johno klaidą, baskovus ir pagarbą klausytojams (DELFI)

Pirmadienį naujienų portalo DELFI konferencijoje viešėjo spalį 50-ąjį jubiliejų atšventęs ir 30-ies metų sukaktį scenoje minintis dainininkas Gytis Paškevičius. Koncertinį turą Vilniuje pradėjęs atlikėjas teigė esąs sužavėtas tuo, kaip jį sutiko gerbėjai. „Mane nustebino žmonių susidomėjimas, vakarykštis koncertas, kai išeini į sceną ir matai jūrą žmonių. Nesijaučiu viršūnėje, pasidarai mažiukas ir jauti labai didelę atsakomybę", – karštais įspūdžiais dalinosi muzikantas.

G. Paškevičiaus teigimu, atlikėjas visų pirma turi gerbti į koncertą susirinkusius žmones. 

„Čia yra pasiteisinimas, kad yra gera ar bloga publika. Aišku, tu gali ją vienu sakiniu nugesinti ir viskas, koncertas bus nepavykęs. Tą įrodė Eltonas Džonas. How are you, Estonia? Jis parodė tokį žemą lygį, kad žemiau nėra kur“, – tikino dainininkas.

Jis taip pat negailėjo kritikos atlikėjams iš Rusijos, kurie G. Paškevičiaus manymu, Lietuvoje rengia prastesnius pasirodymus nei vietos atlikėjai.

„Kiekvieną savaitę vyksta didžiuliai koncertai, aš jau nekalbu apie tuos baskovus, kurie, gėda pasakyti, gal Rusijoje ir daro šou, bet čia atvažiuoja ir apgaudinėja žmones. Esu įsitikinęs, kad Lietuvoje yra atlikėjų, kurie šimtą kartų geriau padarytų. Plius dainuotų lietuviškai. Manau, kad dabar bus stimulas kitiems muzikantams nebijoti padaryti tai, ką aš padariau vakar ir ką padarysiu per ateinančius koncertus“, – šalies muzikantų galimybėmis tiki G. Paškevičius.

Norėdami pamatyti video reportažą spauskite čia.