celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Gytis Paškevičius » Naujienos
Dvigubas Gyčio Paškevičiaus jubiliejus – didžiausiose Kauno, Šiaulių ir Vilniaus arenose (15min.lt)

Šiauliečiui dainininkui Gyčiui Paškevičiui šis ruduo ypatingas – spalio 4 d. jis švęs savo 50-metį, muzikinės karjeros – 30-metį ir pristatys naują albumą, simboliškai pavadintą „Laiko traukinys“. Muzikantas juokauja, kad prieš šiuos įspūdingus koncertus jo laukia daug bemiegių naktų.

Šių neeilinių sukakčių proga Gytis surengs įspūdingus koncertus Kauno „Žalgirio“ (lapkričio 26 d.), Vilniaus „Siemens“ (lapkričio 20 d.) ir Šiaulių (gruodžio 3 d.) arenose. Jose kartu su muzikantu gros Kauno miesto simfoninis orkestras, grupė „Crazy Crow“, vokalo grupė „Capella A“, vokalistė Gerda, choras „Dagilėlis“ ir Petro Vyšniausko mokinys saksofonininkas Tomas Botyrius.

„Gytis Paškevičius yra pirmasis Lietuvos atlikėjas, kuris koncertuos ant tūkstančius žiūrovų talpinančių arenų scenos. Iki šiol ant jų lipo tik užsienio atlikėjai, grupės, o lietuvaičiai vis dar svarsto, ar susirinks pakankamai gerbėjų. Tačiau neabejojame, jog Gytis Paškevičius yra tas nuoširdus, profesionalus ir mylimas atlikėjas, kurio koncertuose žiūrovų netrūks“, – teigė koncertų turo po Lietuvos arenas organizatorius „Combo“ įmonių grupės savininkas Rimantas Kišonas.

Pats G.Paškevičius tvirtina nebijantis, kad į didžiules arenas nesusirinks žmonės. Mat trejus metus nebuvo leidžiami nauji jo kūriniai, taigi susirinkusiesiems bus įdomu paklausyti senų ir pamėgtų bei jubiliejaus proga išleisto naujo albumo dainų. Albumas bus platinamas tik koncertų metu.