celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Gytis Paškevičius » Naujienos
Dainininkas G.Paškevičius Vilniuje įrodė: pilnos arenos Lietuvoje laukia ne tik užsienio žvaigždžių (lrytas.lt)

Per 5 tūkstančius gerbėjų, žodis žodin dainuojančių „Tu vėjo paklausk". Taip sekmadienio vakarą Vilniaus „Siemens" arenoje baigėsi jubiliejinis atlikėjo Gyčio Paškevičiaus koncertas. Rudens pradžioje paskelbęs, kaip nusprendė atšvęsti 50-ąjį gimtadienį, G.Paškevičius suglumino ne vieną savo bendražygį ir konkurentą.

Lietuvos popmuzikos atlikėjai dažniausiai tenkinasi koncertais klubuose ar iki tūkstančio žiūrovų talpinančiose salėse, o Gytis nusprendė šturmuoti trijų šalies didmiesčių - Vilniaus, Kauno ir Šiaulių - arenas.

Tai atrodė gerokai per drąsu, tačiau rizika atsipirko. Vilniuje „Siemens" arenoje tilpo mažiau žiūrovų, nei įprasta - viršutinės tribūnos buvo uždengtos. Tačiau visos likusios vietos buvo užimtos - prieš koncertą gerbėjai arenos prieigose beviltiškai klausinėjo „atliekamo bilietėlio".


Į gruodžio 3-ąją Šiaulių arenoje vyksiantį koncertą visi bilietai jau parduoti. Jų tikriausiai neliks ir į lapkričio 26-ąją Kauno „Žalgirio" arenoje vyksiantį renginį - į jį jau parduota per 10 tūkstančių bilietų.


Dviejų dalių koncerto, kuriame su Gyčiu ir grupe „Crazy Crow" pasirodo vokalistų grupė „Capella A", Kauno simfoninis orkestras bei vaikų choras „Dagilėlis", premjerai buvo pasirinktas Vilnius.


Žiūrovus pirmiausia pasveikino keliolikos minučių dokumentinis filmas, pasakojantis apie pasirengimą koncertui.


„Kai sužinojau, kad susidomėjimas koncertais - toks didelis, buvo labai malonu. Užsienyje tokius koncertus su simfoniniu orkestru rengti sau leidžia tik didžiausios žvaigždės", - iš ekrano džiaugėsi ir šeimai, draugams bei gerbėjams dėkojo Gytis.


Į sceną su gitara žengęs atlikėjas iškart nupasakojo koncerto eigą - pirmai daliai parinko ramesnio tempo kūrinius. Juos lydėjo subtilūs vaizdo ir apšvietimo efektai - dideliame ekrane buvo rodomas riedantis traukinys, gamtos vaizdai ir kitos specialiai paruoštos projekcijos.


Publika į Gyčio melancholiją vis tiek reagavo entuziastingai - kiekvieną dainą palydėjo garsūs plojimai,. Aplodismentų atskirai sulaukė dainininko surinkti muzikantai ir orkestras, diriguojamas Martyno Staškaus. Tiesa, pro žiūrovų ausis nepraslydo, kad šio kolektyvo vaidmuo koncerte labiau epizodinis - orkestras grojo toli gražu ne visas Gyčio dainas.


Pirmoji kvapą gniaužianti vakaro akimirka atėjo, kai pirmosios dalies pabaigoje G.Paškevičius į sceną pakvietė Šiaulių chorą „Dagilėlis". Kartu su juo Gytis užtraukė savo hitų popuri - pasigirdus iki skausmo pažįstamai „Šiam pasauly" melodijai, žiūrovai neraginami atsistojo ir griausmingai pritarė dainininkui.


Pertraukos metu žiūrovai šturmavo suvenyrų stendą - prie jo susidarė didelė spūstis. Gerbėjus viliojo naujas Gyčio albumas „Laiko traukiniai" - ribotu tiražu išleista kompaktinė plokštelė parduodama tik koncertuose.


Po pertraukos dainininkas ėmėsi „sunkiosios artilerijos" - greitesnio tempo dainų, kurioms pasipylus šokantys žiūrovai jau nebenorėjo sėstis į savo vietas. Gytis juos juokais ramino - koncertas dar nesibaigė, bet publikai nereikia nerimauti, naktį rodomą TV serialą „Daktaras Hausas" jie spės pasižiūrėti.


„Matau, kad jūs mane mylit. Prašiau, prašiau ir prisiprašiau", - po dainos „Mylėk mane" šyptelėjo daugybę gėlių iš žiūrovų gavęs atlikėjas.


Vėl į sceną iškvietęs chorą, Gytis arenos sienas drebino patriotine daina „Mano kraštas", spiegti iš pasitenkinimo publiką privertė kūriniu „Dalužė", o „Tu vėjas paklausk" žiūrovai traukė darniai, lyg per pamaldas.


Šypsenos nebetramdęs Gytis, kuriam 50 metų sukako spalio pradžioje, prisipažino, jog apie geresnę dovaną ir negalėjo svajoti.


„Manęs klausė - ar nebijau rengti tokius koncertus. Ko čia bijoti, reikia tiesiog daryti. Žmonės atėjo. Aš esu labai laimingas", - džiaugėsi G.Paškevičius.