celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Gytis Paškevičius » Naujienos
Dainininkas G.Paškevičius dvigubą jubiliejų švęs arenose (Lietuvos rytas)

Dainininko Gyčio Paškevičiaus rudenį laukia iššūkis. 50-ąjį gimtadienį švęsiantis atlikėjas jubiliejų pažymės koncertais didžiausiose šalies salėse. „Jubiliejus - dvigubas. Greta asmeninės sukakties, švenčiu ir veiklos scenoje trisdešimtmetį“, - sakė atlikėjas. Ta proga jo gerbėjų lapkričio pabaigoje ir gruodžio pradžioje laukia specialūs koncertai Vilniaus „Siemens“, Kauno „Žalgirio“ ir Šiaulių arenose.


Nebijo pristigti žiūrovų

Tūkstančius žiūrovų talpinančios arenos baugina Lietuvos atlikėjus. Daugelis jų pastaruosius keletą metų nedrįso į jas taikytis - dėl abejonių, ar susirinks pakankamai publikos. Dažniau šiose salėse koncertuoja užsienio žvaigždės. „Man visiškai nebaisu. Kažkas juk turi pradėti tai daryti, eiti į tas dideles erdves“, - svarstė G.Paškevičius, vakar koncertavęs Norvegijos lietuviams. Jubiliejaus renginių proga bus išleistas naujas G.Paškevičiaus albumas „Laiko traukiniai“. Jį bus galima įsigyti tik koncertuose.

Daugumą naujų dainų bus galima išgirsti Gyčio pasirodymuose. „Jau trejus metus neleidau naujų kūrinių, tad, manau, žiūrovams bus įdomu paklausyti. Bet bus ir senos, pamėgtos dainos“, - žadėjo G.Paškevičius.


Gros su simfoniniu orkestru

Kartu su dainininku koncertuose pasirodys Kauno miesto simfoninis orkestras, grupė „Crazy Crow“, vokalo grupė „Capella A“ ir choras „Dagilėlis“. „Duetų tikrai nedainuosiu, svarbiausi svečiai scenoje bus su manimi grosiantys muzikantai. Smagu, kad gros orkestas. Tai bus gražus akcentas. Ta skambesio dalis, kuri iki šiol buvo atliekama elektroniniais instrumentais, bus visiškai „gyva“, - džiaugėsi dainininkas. 50 metų G.Paškevičiui sukaks spalio pradžioje, tačiau švęsti gimtadienį jis ketina tik po koncertų - galbūt save ta proga pamalonins kelione į užsienį.


Nenori įkyrėti publikai

Dainininkas pastaruoju metu ne itin dažnai šmėžuoja televizijoje, nedalyvauja dideliuose renginiuose ir, kitaip nei kai kurie jo kolegos, iš visų jėgų nesistengia į save atkreipti dėmesį. „Aš tiesiog nelendu į akis. Dėl to jaučiuosi smagiai ir patogiai. Galima visur lįsti, dalyvauti nemokamuose, labdaros renginiuose. Bet tada žiūrovas sako - kam man eiti į koncertą, jei aš tą atlikėją ir šiaip galiu pamatyti, išgirsti per televizorių. Už dyką. Jei tavęs visur pilna, greitai tampi neįdomus“, - svarstė atlikėjas.

Ramūnas Zilnys ("Lietuvos rytas")