celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Gytis Paškevičius » Naujienos
„Švyturio arenoje“ – net du Gyčio Paškevičiaus koncertai

Ilgai lauktas ir brandintas, išskirtinis bei grandiozinis dainininko Gyčio Paškevičiaus jubiliejinis turas užsuko ir į „Švyturio areną“.

Kovo 8 ir 9 dienomis, Klaipėdos „Švyturio arenoje“ įvyko net du G. Paškevičiaus koncertai. Visų pamėgtos ir mylimos Gyčio dainos, šį sykį skambėjo grojant Kauno miesto simfoniniam orkestrui, pritariant berniukų chorui „Dagilėlis“ bei grupėms „Capella A“ ir „Crazy Crow“. Vienu metu žiūrovai ant scenos matė daugiau kaip 100 muzikantų.

Įspūdį dar labiau sustiprino trys didžiuliai ekranai, įspūdinga scenografija, garso ir šviesos technika. Specialieji vaizdo efektai buvo pritaikyti kiekvienai dainai.

„Atrinkti kūrinius, kurie skambės koncerte – nelengva užduotis. Norėjosi, kad programa nebūtų melancholiška..Visi esame užsibrėžę tikslą darbus atlikti iš širdies, labai kokybiškai“, – sakė G. Paškevičius.
Beveik 3 valandų trukmės koncerte muzikantas surengė nepamirštamą ne tik hitais tapusių kūrinių, tokių kaip „Dalužė“, „Šiam pasauly“, „Tu vėjo paklausk“, „Draugams“ fiestą, bet ir nustebino naujausio albumo „Laiko traukinys“ melodijomis.