celebssexymovie
pornozavr
torrent
 


Gytis Paškevičius » Naujienos
L. Adomaitis ir G. Paškevičius naujausioje fotosesijoje atrodo tarsi bičiuliai gangsteriai
Du garsūs Lietuvos dainininkai Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius naujausioje fotosesijoje įsiamžino šalia įspūdingų senovinių automobilių. Apdulkėjusiame garaže, prieblandoje šalia prabangių automobilių Gyčio ir Lino įvaizdis primena herojus iš kino filmų apie gangsterius, leidžiančius laiką po sėkmingo sandorio.
plačiau
 
Prie Lino Adomaičio ir Gyčio Paškevičiaus ambicingo projekto „Arena show“ jungiasi du chorai
Du garsūs šalies dainininkai Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius ruošiasi koncertų turui per didžiąsias Lietuvos arenas. Prie ambicingo projekto „Arena show“ jungiasi vis daugiau profesionalų: Kauno miesto simfoninis orkestras, dirigentas Ričardas Šumila ir net du chorai drauge su Lietuvos grandais drebins arenų sienas jau šių metų spalį. Iš viso scenoje drauge su Linu ir Gyčiu pasirodys daugiau nei 200 profesionalių atlikėjų.
plačiau
 
Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius sukirto rankomis dėl koncertinio turo „Arena show“
Vieni žymiausių ir profesionaliausių Lietuvos atlikėjų Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius galingame koncertų ture „Arena show“ sujungia savo jėgas. Prestižas, kokybė, profesionalumas ir estetika – tik kelios sąvokos, galinčios apibūdinti tai, kas laukia dviejų scenos grandų muzikos gerbėjų. Linui ir Gyčiui akompanuos daugiau nei 200 profesionalių muzikantų.
plačiau
 
Gytis Paškevičius ir grupė
Gera žinia visiems geros muzikos ir legendinių šlagerių mylėtojams! Vasario 14d.
Gytis Paškevičius 
su grupe dovanoja nepamirštamą gyvo garso vakarą visiems įsimylėjėliams Kaune, restorane-klube „COMBO“. 
plačiau
 
GRANDAS GYTIS PAŠKEVIČIUS KONCERTE "GERIAUSIOS DAINOS MAMAI"
Vienas unikaliausių ir nuoširdžiausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje, kitaip tariant - Lietuvos muzikos Grandas Gytis Paškevičius, balandžio 30 d. restorane - klube „COMBO“, visoms Mamos dovanos savo geriausias ir populiariausias dainas: „Šiam pasauly“, „Tu vėjo paklausk“, „Draugams“, „Dalužė“...
plačiau
 
Į avariją patekęs G. Paškevičius gerbėjams siunčia žinią...
Prieš savaitę į automobilio avariją Vilniuje patekęs dainininkas Gytis Paškevičius intensyviai rengiasi artėjančiam koncertų turui didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
plačiau
 
Antrąkart turą per didžiausias Lietuvos arenas rengiantis G. Paškevičius: nusprendėme surizikuoti
Gytis Paškevičius buvo pirmasis Lietuvos atlikėjas, 2011 metais išdrįsęs surengti koncertų turą didžiausiose šalies arenose. Tiek pačiam atlikėjui, tiek kitiems jo scenos kolegoms šis drąsus žingsnis tapo maloniu netikėtumu – buvo iššluoti visi bilietai į pasirodymus Vilniaus, Kauno ir Šiaulių arenose. Organizatoriams netgi teko atidaryti papildomus sektorius, kad tilptų visi norintieji.
plačiau
 
Gytis Paškevičius grįžta į didžiąsias Lietuvos arenų scenas
Gytis Paškevičius grįžta į didžiąsias Lietuvos arenų scenas kartu su rusų folkloro kolektyvu „Arinuška“ pristatydamas naujausią romansų programą. „Romanso žanras man visada buvo artimas ir savas. Tai muzika, prie kurios nuolat grįžtu. Jausmas atliekant romansus – tai tarsi sielos grįžimas namo“ – pripažįsta mylimiausiu ir populiariausiu Lietuvos atlikėju tituluojamas Gytis Paškevičius.
plačiau
 
Naujieji Žalgirio arenoje
Gruodžio 31 d. „Žalgirio“ arena kviečia į išskirtinę Naujųjų metų sutikimo šventę su garsiausiu ABBAšou pasaulyje „THE MUSIC OF ABBA“ ir scenos grandu Gyčiu Paškevičiumi! 2013-uosius pasitikite keliųtūkstančių žiūrovų minioje gėrintis įspūdingu šventiniu fejerverku prie arenos.

Naujųjų sutikimas „Žalgirio“ arenoje – kokybė ir metams išliekantys įspūdžiai.
plačiau
 
Gytis Paškevičius svečiuosis vokalinio kvarteto „Cappella‘A“ koncertuose
Bene vieninteliai tokie ir, be jokių abejonių, patys geriausi Lietuvoje, pripažinti ir laukiami garsiausiose užsienio scenose – tokie, kokių išgirdęs nepamirši ilgai... Tai išskirtinio dainavimo žanro meistrai – vokalinis kvartetas „Cappella‘A“ (Aušra Smičiūtė, Mindaugas Putna, Kristina Jatautaitė ir Rasa Serra), dovanojantis muziką tikriems muzikos gurmanams. 
Nors Lietuvos koncertų scenose kolektyvas nėra dažnas svečias, spalio mėnesį kokybiškos muzikos išsiilgusiems tautiečiams „Cappella‘A“ surengs du koncertus: spalio 24 d. kvartetas koncertuos Kauno valstybinėje filharmonijoje, o spalio 28 d. – Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje.
plačiau
 
1   2   3   4   5   kitas  >>