celebssexymovie
pornozavr
torrent
 


Festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“ » Naujienos
„Čia visa Lietuva“ skelbs kemperių sezono atidarymą

Gegužės 14–15 d. Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje, vyksiančio didžiausio Lietuvoje visai šeimai skirto renginio „Čia visa Lietuva“ dalyviai ir svečiai atidarys ilgai lauktą namelių ant ratų sezoną. Atvykusieji su kemperiu ne tik turės galimybę paįvairinti kasdienybę, bet ir nakvoti muziejaus teritorijoje – visą savaitgalį negalvojant apie kelionę namo linksmintis, turiningai ir įsimintinai leisti laiką.  

Kempingas, kaip ir praėjusiais metais, įsikurs ramioje, erdvioje vietoje Aukštaitijoje. „Kemperiuose gyvenantieji galės džiaugtis ramybe atokiau nuo šventės šurmulio, tačiau pakankamai greitai pasieks norimas aplankyti vietas ir pramogaus. Kaip ir pernai mėgėjų iškylauti gamtoje lauks jaukumą ir šilumą skleidžiantis laužas“, – pasakojo festivalį organizuojančios VšĮ „Combo concert“ direktorius Arūnas Eitutis. Išsamią informaciją apie bilietų, parduodamų „Tiketoje“ kainas perkant juos dabar ir renginio dieną kviečiame skaityti www.ciavisalietuva.lt skiltyje bilietai.

Antrus metus organizuojamas festivalis „Čia visa Lietuva“ suburs Lietuvos gyventojus ir svečius, leis iš arčiau pažinti tautinį paveldą „Praėjusių metų renginys sulaukė didžiulio lankytojų susidomėjimo ir į Rumšiškes sukvietė gausų būrį pasiilgusiųjų įdomiai leisti laiką po atviru dangumi. Renginio programa siūlė pačias įvairiausias pramogas nuo liaudiškų žaidimų, aitvarų leidimo, gatvės muzikantų pasirodymų iki Lietuvos bei užsienio tautinių ansamblių, viduramžių riterių pasirodymų bei įvairių čempionatų. Šiais metais žadame dar įdomesnę ir visapusiškesnę programą“, – teigė A. Eitutis.

Dvi dienas truksiančio renginio „Čia visa Lietuva“  programa žada Lietuvos nacionalinės televizijos etnografinės vakaronės „Duokim garo“ finalinį koncertą, įvairius čempionatus, ansamblių pasirodymus,  amatininkų muges, ūkininkų turgų, skautų stovyklavietes, aitvarų pievą, zoologijos parkelį, specialią erdvę vaikams.

 „Čia visa Lietuva“ lankytojus – močiutes, mamas, dukras, senelius, tėčius, sūnus, jų draugus ir kaimynus – džiugins ir įvairios parodos. Jose – gaisrinės, policijos ir karinė technika bei įranga – ne kiekvieną dieną regimi eksponatai. Plačiau apie renginį skaitykite čia.