celebssexymovie
pornozavr
torrent
 


Festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“ » Naujienos
Lietų nuvijęs įsibėgėjo festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“

Vakar prasidėjęs ilgai lauktas didžiausias festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“ tęsiasi: saulė nugalėjo lietų, ir Lietuvos liaudies buities muziejus šurmuliuoja nuo gausybės siūlomų pramogų tiek mažiems, tiek dideliems. Dalijamės vakar dienos akimirkomis ir tuo, kas Jus neabejotinai sužavės šiandien.

  Gegužės 13 d., sekmadienį, šeimas džiugins Lietuvos galiūnų mėgėjų čempionatas, „Ąžuolyno meškučių“ cirko pasirodymas, šventinis dalyvių paradas, „Vabalų“ (Volkswagen Beetle) paroda, policijos ir gaisrinės technikos paroda bei parodomosios programos, parodomosios pratybos su šunimis, vaikučius dalyvauti kvies sūrio dešrelių čempionatas „Pasiplėšom“, piešinių ir ketureilių konkursai. 
 
 Pirmoji festivalio diena. Galiūnų profesionalų čempionatas
       Pirmoji festivalio diena. Vaikučiams skirtoje erdvėje Suvalkijoje netrūko smagių pramogų


Muzikos mylėtojus kvies įvairių stilių atlikėjai: vaikus šokdins grupės „Saulės vaikai“, „M.E.S“, jų tėvelius linksmins ansambliai „Nemunas“, „Viešia“, „Brydė“ ir „Botagėlis“, skambės Eglės Gelažiūtės ir Juozapo Liaugaudo atliekama dainuojamoji poezija.

Nuo 16 val. Miestelio scenoje skambės pamėgtos Gyčio Paškevičiaus, Ovidijaus Vyšniausko, Ramūno Difarto, „Tabasco“, „Crazy Crow“ dainos. Kūrinius pristatys ir susirinkusiuosius linksmins keturi žinomi humoristai. „Tai bus ne paprastas koncertas, kurio metu vienas po kito scenoje pasirodo dalyviai. Muzikantai atstovaus Lietuvos regionus – Dzūkiją, Žemaitiją, Suvalkiją ir Aukštaitiją – ir savam regionui bandys pelnyti didžiausią publikos palankumą. Žinoma, kad jiems padės, o gal kaip tik sieks koją pakišti puikiai savo darbą išmanantys humoristai: Raimondas Šilanskas, Artūras Orlauskas-Zakarauskas, Raimondas Bingelis ir Vilija Mičiulienė“, – pasakojo festivalį organizuojančios VšĮ „Combo concert“ direktorius Arūnas Eitutis.
   Festivalyje šeimai šiandien šurmuliuoja amatininkų mugė, ūkininkų turgus, kviečia senovinės technikos paroda, bagažinių turgus, tarptautinis senturgis, knygų turgus, aitvarų pieva, pirčių kiemas, liaudies žaidimų kiemas, zoologijos sodelis. Vaikai ir jų tėveliai gali varžytis šaudydami iš lankų, žaisdami dažasvydį. Negana to, jie kviečiami pakilti į dangų parasparniais arba oro balionu.    
 Pirmoji festivalio diena. Amatininkų mugė, koncertai visai šeimai
       Pirmoji festivalio diena. Senovinė technika

 Pirmąją festivalio dieną renginio svečių dėmesį traukė Lietuvos galiūnų profesionalų čempionatas, žirgų konkūras, ansamblio „Nemunas“ ir  grupės „Thundertale“ („Perkūno sakmė“) jungtinis projektas, „Ventukų“,  LTV etnografinės vakaronės „Duokim garo“ pusfinalio koncertas, „2 min. šlovės“ dalyvių – Aušrinės Niauraitės ir jos šunelių Lordi ir Mobio – pasirodymas, energingosios močiutės Albinutės programa su žaidimais ir šokiais, „Ąžuolyno meškučių" cirko pasirodymas, parodomosios pratybos su šunimis ir gausybė kitų pramogų visai šeimai.      
     Pirmoji festivalio diena. Žirgų konkūras
 Dalijamės pirmosios festivalio dienos akimirkomis ir linkime malonių įspūdžių šiandien!!!