celebssexymovie
pornozavr
torrent
 


Festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“ » Naujienos
Festivalis šeimai: pramogos „nuo iki“ kiekvienam

Gegužės 12–13 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje vyks gražia tradicija tapęs festivalis „Čia visa Lietuva“. Šiemet visai šeimai skirtas renginys siūlys dar daugiau įvairiausių pramogų kiekvienam: vaikui, jo mamai, tėčiui, seneliui, močiutei, dėdei, draugui.

„Šį festivalį rengiame jau treti metai. Organizuodami tarptautinės šeimos dienos renginį, skiriame labai didelį dėmesį, kad tai, ką siūlome, suteiktų džiaugsmą ir daug įvairiausių įspūdžių skirtingo amžiaus ir pomėgių žmonėms. Girdime gerus atsiliepimus, pritraukiame vis daugiau lankytojų. Tai  rodo, kad atspindime jų poreikius“, – teigė festivalį organizuojančios VšĮ „Combo concert“ direktorius Arūnas Eitutis.

Atriedės senoviniai karališkieji autobusai

Festivalio programa visą savaitgalį leis skirti nekasdieniškoms pramogoms po žiemos pasiilgtoje gamtoje: kvies į parodas, koncertus, žaisti liaudies ir modernius žaidimus, išbandyti atrakcionus, aplankyti amatininkų muges ir ūkininkų turgų su gausybe unikalių lietuviškų gaminių, sveikų lietuviškų produktų. Prekybos miestelis URMAS siūlys užeiti į bagažinių turgų, kur daiktai keičia savo šeimininkus, taip pat ir į knygų turgų – iš jo namo parsivežti knygą, atviruką ar vinilinę plokštelę. Į Liaudies buities muziejų atriedės ir mažų bei didelių akį trauks įdomios senovinės technikos ekspozicija. Čia bus galima išvysti angliškus dviaukščius XX a. vidurio autobusus, legendinius traktorius „Lanz Bulldog“, „Ford Model T“ automobilį, 1926–1928 m. pagamintą, iš Prancūzijos įsigytą sunkvežimiuką „Citroen B14“, anglišką garvežiuką, kūrenamą tikra anglimi.

Pramogos ir aktyviems, ir ieškantiems ramybės

Visų dėmesį trauks parodomosios kinologų programos, žirgų konkūras, stipriausių Lietuvos vyrų pasirodymai „Tauras“ Lietuvos galiūnų čempionato I etape ir „Lietuvos mėgėjų galiūnų taurėje 2012“, policijos, gaisrinės ir viešojo saugumo tarnybos edukacinė programa. Po įtemptų kovų ir įdomių mokymų pailsėti kvies pirties kiemas, aitvarų pieva ir dar daug kitų pramogų ir mažiems, ir dideliems.

Didžiausias Lietuvoje visai šeimai skirtas renginys „Čia visa Lietuva“ pradės ir ilgai lauktą namelių ant ratų sezoną. Renginio dalyviai ir svečiai suteiks savo laisvalaikiui daugiau spalvų – galės su kemperiu įsikurti „Adria“ kempinge.  

Skambės pamėgta muzika


Muzikos mėgėjams festivalyje „Čia visa Lietuva“ bus skirtos net trys scenos, kuriose nuo ryto iki vakaro koncertuos populiariosios bei liaudies muzikos grupės, kolektyvai ir atlikėjai. Čia skambės pamėgtos Gyčio Paškevičiaus, Ovidijaus Vyšniausko, Ramūno Difarto, „Tabasco“ dainos. Kūrinius pristatys ir susirinkusiuosius linksmins keturi žinomi humoristai: Raimondas Šilanskas, Artūras Orlauskas-Zakarauskas, Raimondas Bingelis ir Vilija Mičiulienė. Renginyje publikos pamėgtas linksmasis KTU tautinio meno ansamblis „Nemunas“ pristatys bendrą projektą su visuose Lietuvos didžiuosiuose muzikos festivaliuose grojusia viena produktyviausių Lietuvos sunkiosios muzikos scenos atstovų – grupe „Thundertale“ („Perkūno sakmė“). Festivalyje vyks LTV laidos „Duokim garo“ pusfinalio koncertas, stovėti vietoje neleis „Ventukai“.

Dėmesys mažiesiems

Renginio metu vaikams bus sukurta speciali erdvė Suvalkijoje. Vaikų scenoje šeštadienį ir sekmadienį vyks Ąžuolyno meškučių cirko atristų, energingosios ir sveiką gyvenseną propaguojančios močiutės Albinutės pasirodymai, koncertuos „Linksmasis DO“, grupė „CACA“, „M.E.S“, „Saulės vaikai“, „ROXY5“,  vyks ledų valgymo, piešinių ir ketureilių konkursai.
Į Suvalkijos sceną lips „2 minutės šlovės“ dalyviai – Aušrinė Niauraitė su savo šuneliais Lordi ir Mobiu,  bus pristatoma graži iniciatyva „Visa Lietuva skaito vaikams“. Iniciatyvos ambasadorė – gerai visiems žinoma Lietuvos televizijos laido „Duokim garo!“ vedėja Loreta Sungailienė kvies skaityti garsiai. „Šiais laikais tėvai per mažai skaito vaikams, o skaitymas garsiai lavina, gerina vaizduotę. Pati atsimenu kiekvieną pasaką, kurią man skaitydavo“, – sakė vaikų erdvės kuratorė, „Kaukių akademijos“ aktorė Jekaterina Zibireva.