Festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“ » Naujienos
Informacija 2013-05-31
Naujausia informacija apie šventę www.SeimuSvente.lt
 
Šeimų šventė „Čia visa Lietuva“ dovanos dešimtis nemokamų pramogų 2013-05-15

Didžiausia šalyje tradicinė šeimų šventė „Čia visa Lietuva“ kasmet pritraukianti tūkstančius dalyvių iš visos Lietuvos šiais metais vyks birželio 1 dieną naujoje vietoje – Prienų rajone, Vazgaikiemyje, įsikūrusiame Visuomenės harmonizavimo parke. Vieną dieną vyksiančiame nemokamame renginyje visos Lietuvos gyventojai ir svečiai turės išskirtinę galimybę linksmai ir įsimintinai praleisti dieną.

plačiau
 
Pažintinėje knygoje „Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti“ ir „Čia visa Lietuva“ 2012-11-22
Įsitikinkite savo akimis, kad lietuviai turi tikrai nemažai progų švęsti! Šioje knygoje rasite 100 įdomiausių ir aktualiausių renginių Lietuvoje su aprašymais, nuotraukomis ir įdomiais faktais. Pasirinkti iš daugybės Jums padės dar ir specialus knygos priedas – renginių kalendorius 2013 metams. Abiejuose leidiniuose rasite ir šeimų festivalį „Čia visa Lietuva“. Knygą galite įsigyti čia.
plačiau
 
Festivalyje šeimai virė žirgų konkūro aistros 2012-05-14
Gegužės 12 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje aidėjo kanopų kaukšėjimas – visą savaitgalį vykęs didžiausias festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“ kvietė ne tik stebėti įvairių spalvų ir veislių žirgus, bet ir patiems sudalyvauti konkūre.
plačiau
 
„Čia visa Lietuva“ subūrė švęsti tarptautinę šeimos dieną 2012-05-14
Praėjusį savaitgalį Lietuvos liaudies buities muziejuje šurmuliavo didžiausias festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“. Atvėsęs oras ištikimųjų festivalio gerbėjų negąsdino: maži ir dideli į Rumšiškes vyko mėgautis gausybe siūlomų pramogų. 
plačiau
 
Lietų nuvijęs įsibėgėjo festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“ 2012-05-13
Vakar prasidėjęs ilgai lauktas didžiausias festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“ tęsiasi: saulė nugalėjo lietų, ir Lietuvos liaudies buities muziejus šurmuliuoja nuo gausybės siūlomų pramogų tiek mažiems, tiek dideliems. Dalijamės vakar dienos akimirkomis ir tuo, kas Jus neabejotinai sužavės šiandien.
plačiau
 
Festivalis šeimai: pramogos „nuo iki“ kiekvienam 2012-05-10
Gegužės 12–13 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje vyks gražia tradicija tapęs festivalis „Čia visa Lietuva“. Šiemet visai šeimai skirtas renginys siūlys dar daugiau įvairiausių pramogų kiekvienam: vaikui, jo mamai, tėčiui, seneliui, močiutei, dėdei, draugui.
plačiau
 
Mažuosius maloniai stebins atrakcijų ir pramogų gausa 2012-05-09
Jau šį savaitgalį, gegužės 12–13 d., Lietuvos liaudies buities muziejuje didžiausias Lietuvoje visai šeimai skirtas renginys „Čia visa Lietuva“ pasiūlys gausią ir visapusišką programą mažiesiems. Nuo 12 val. vaikams ir tiems, kurie su džiaugsmu prisimena savo vaikystę, bus siūlomi cirko pasirodymai, koncertai, kūrybiškos pramogos ir atrakcijos.
plačiau
 
„Nemunas“ ir „Thundertale“ scenoje uždainuos kartu 2012-05-07
Gegužės 12–13 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje vyksiančiame festivalyje šeimai bus pristatomas neeilinis projektas – tūkstančiams žiūrovų KTU tautinio meno ansamblis „Nemunas“ dainuos kartu su Lietuvos sunkiosios muzikos scenos atstovais – grupe „Thundertale“ („Perkūno sakmė“).
plačiau
 
Festivalyje šeimai – nuo bagažinių turgaus iki senovinių karališkosios Anglijos autobusų 2012-05-04
Gegužės 12–13 d. vyksiančiame festivalyje „Čia visa Lietuva“ prekybos miestelis URMAS mažiems ir dideliems renginio svečiams ne tik siūlys aplankyti įdomias ekspozicijas, bet ir kvies įsigyti bei namo parsivežti linksmų, žaismingų, netradicinių, senovinių atributų.
plačiau
 
1   2   3   4   5   kitas  >>