celebssexymovie
pornozavr
torrent
 


Festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“ » Naujienos
„Nemunas“ ir „Thundertale“ scenoje uždainuos kartu

Gegužės 12–13 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje vyksiančiame festivalyje šeimai bus pristatomas neeilinis projektas – tūkstančiams žiūrovų KTU tautinio meno ansamblis „Nemunas“ dainuos kartu su Lietuvos sunkiosios muzikos scenos atstovais – grupe „Thundertale“ („Perkūno sakmė“).

„Apie šį bendrą projektą galvojome jau seniai, tačiau pirmas viešas mūsų pasirodymas scenoje vyks festivalyje šeimai „Čia visa Lietuva“. Esame jau groję studentams – labai palaikė, plojo, dainavo kartu. Manau, kad ir šio festivalio svečiams projektas patiks“, – sakė KTU tautinio meno ansamblio pirmininkas Tautvydas Baltramonaitis.

Tiek „nemuniečiai“, tiek „Thundertale“ nariai skirtingų žanrų jungtį vertina labai teigiamai. „Idėja sukurti tokį projektą kilo siekiant puoselėti vienybę. Mes stengiamės parodyti, kad žmonės, kokie skirtingi jie bebūtų, turi jungtis. Esame stiprūs tik tada, kai esame kartu“, – teigė „Thundertale“ vokalistas Laurynas Baškys.  

Pasirodymo Lietuvos liaudies buities muziejuje metu į sceną lips daugiau kaip 20 žmonių: „Nemuno“ vokalinė grupė ir „Thundertale“ nariai. Jie publikai žada atlikti penkis bendrus kūrinius, kuriuose bus derinami liaudies ir roko muzikos stiliai.

„Nemuno“ ir „Thundertale“ koncertas vyks gegužės 12 d., šeštadienį, nuo 16 val. Miestelio scenoje.

Trečius metus organizuojamas festivalis „Čia visa Lietuva“ jau tapo gražia tradicija. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet renginys siūlys gausybę įvairiausių pramogų kiekvienam: vaikui, jo mamai, tėčiui, seneliui, močiutei, dėdei, draugui. Festivalio programa kvies į parodas, koncertus, žaisti liaudies ir modernius žaidimus, išbandyti atrakcionus, aplankyti amatininkų muges ir ūkininkų turgų su gausybe unikalių lietuviškų gaminių, sveikų lietuviškų produktų.

Visų dėmesį trauks  parodomosios kinologų programos, žirgų konkūras, stipriausių Lietuvos vyrų pasirodymai „Tauras“ Lietuvos galiūnų čempionato I etape ir „Lietuvos mėgėjų galiūnų taurėje 2012“, policijos, gaisrinės ir viešojo saugumo tarnybos edukacinė programa. Po įtemptų kovų ir įdomių mokymų pailsėti kvies pirties kiemas, bagažinių turgus, „Adria“ kempingas, senovinės technikos ekspozicijos ir dar daug kitų pramogų ir mažiems, ir dideliems.