celebssexymovie
pornozavr
torrent
 

Caravan center » Naujienos
Naujasis LAIKA ECOVIP 100 RANGE

Laika pristato savo naują Ecovip 100 range Štutgardo parodoje 2017: transporto priemonė, kuriai būdingas kompaktiškumas ir elegantiška išvaizda, siūlanti patikimumą ir įspūdingą komfortą. Taip pat šis kemperis garantuoja manevringumą, nes jo aukštis siekia vos 2,8 metrus, o išorės ilgis 7 metrai. Toks kompaktiškas ir patikimas kemperis paliks įspūdi net tiems, kurie mane, jog kemperius yra labia sunku vairuoti. Kalbant apie transport priemonės interjerą, šis kemperis gali pasigirti itin erdviu vidumi.interjero vidus siekia 2,05 m aukštį, o plotis net 2,17 m. Ši transporto priemonė labai tinkama keliauti šeimoms. Transporto priemonė turi ir taip vadinamą “garažą” kuriame galima sutalpinti net motociklą.

plačiau
 
LAIKA laimi pirmąją vietą Vokietijoje

Šiais 2017 metais prestižinis Vokietijos žurnalas “Promobil” atliko apklausą tarp savo skaitytojų, kurių buvo prašoma nurodyti savo mėgstamiausių kemperių gamintoją. Vertinimo kriterijai buvo ne tik susiję su grožiu, bet vertinimai buvo teikiami ir funkcionalumo, technologijų ir inovicinių kategorijų srityse. Laika užėmė pirmąją vietą tarp skaitytojų “užsienio gamintojas” rinkimų kategorijoje.

plačiau
 
LAIKA ECOVIP 329: komfortas ir jokių kompromisų!

Laika pristato naują kemperių modelį Ecovip 329, skirta pasiūlyti didžiausią gyvenamą plotą. Dėka elektra reguliuojamų galinių lovų, kurios įeiną į standartinę komplektaciją (paliekant jums pakankamai vietos, kad tilptų motociklas ar dviračiai garaže), spinta su kabykla rūbams, kad jūs galėtumėte pasiimti visus savo reikiamus daiktus atostogoms ir taip neprarastumėte erdvės, o L-formos niša, su dešinės pusės sėdynėmis, leis pasikviesti ir svečius neprarandant jokio komforto pojūčio.

plačiau
 
LAIKA ECOVIP 309S Naujas interjero išdėstymas ir komfortas

Laika pradeda naują Ecovip 309S žemo profilio ir komforto modelių gamybą. Dėka naujo interjero išdėstymo gyvenamasis plotas turi L - formos niša lovai (gylis: 1,35 m) beto dešinėje pusėje yra ir sėdynės, kurios leidžia sedėti iki 6 žmonių todėl be jokio rūpesčio galėsite pasikviesti savo turistaujančius kaimynus kartu jaukiai ir patogiai papietauti.

plačiau
 
Paryžiaus prodoje pristatytas naujasis LAIKA ECOVIP 612

Naujas Ecovip 612 turi visiškai atnaujintą baldų išdėstymą, su standartiniu "Central" išdėstymu galima reguliuoti lovos aukštį (šis pokytis leidžia vežtis mopedą garaže) viskas yra pateikta viename lygyje. Lengva prieiga prie lovos ir visiškai naujas dušas skirtas šiam naujam išplanavimui.

plačiau
 
LAIKA KREOS 3009S

Naujasis Kreos 3009S turi erdvę svetainę su standartinę dešiniojo šono sėdynę, kuri labai patogiai konvertuojasi į lovą. Taip pat į šį modelį yra galimybė įdiegti ir pačią išskleidžiamą lovą, kuri nenaudojama gali būti suskleista ir pasislėpti lubose. Tai garantuoja kambario erdvumą ( vidaus aukštis siekia 210 cm.) Aukštas komforto lygis ir funkcionalumas yra ir virtuvės sektoriuje. Didelis stalviršis, naujo dizaino ir funkcionalumo stalčiai su slankiomis pertvaromis, ir puikus apšvietimas virtuvės sektoriuje tikrai neleis nusivilti šiuo kemperiu.

plačiau
 
Naujasis LAIKOS puslapis jau pasirodė!

Naujoji laikos svetainė išsiskiria savo išskirtiniu grafiniu stiliumi ir turiniu. Atnaujinimu buvo siekta dar labiau pagerinti vartotojo naršymo potyrius ir aiškiai išskirti laikos bendrovės stipriąsias puses. Visų prekės ženklų identitetas yra svarbus, o svetainės atnaujinimas parodo, jog Laikos ženklas yra išskirtinis ir suteikiantis kokybės garantą. Naują svetainę galite peržiūrėti jau dabar adresu www.laika.it

 

plačiau
 
LAIKA SL Modelis
Laika pirmą kartą Štutgardo parodoje 2016 pristato savo SL modelio kemperį. Transporto priemonė su plataus asortimento įrenginiais ir išskirtiniu dizainu. Pasikeitimai matomi ne tik viduje, bet ir išorėje. Modelio išorė išsiskiria savo dinamiškomis linijomis parodydama savo stiprią ir tvirtą asmenybę. Juodu chromu dengtos variklio grotelės ir galinio vaizdo veidrodėliai prideda išskirtinumo, tarp visų vienodų kemperių. Gamintojas nori pabrėžti ir tai, jog lengvojo lydinio ratlankiai, taip pat pridedami jau ir su standartiniu įrangos paketu.
plačiau
 
KREOS 5009 ir KREOS 5010: Evoliucinis technologijų ir komforto mišinys.

Kai kalba prasideda apie Laikos įmonę ir jos sugebėjimus įsiklausyti į savo vartotojų poreikius, niekam nekylą abejonė jog šis kemperių gamintojas būtinai atsižvelgs į savo klientų nuomonę ir pasiūlys tikrai daugiau negu bet kuris kitas kemperių gamintojas. Šiuo atveju kompanijos pusiau integruotų kemperių liniją KREOS 5000 papildė du modeliai, tai KREOS 5009 ir KREOS 5010.

plačiau
 
ADRIA apdovanojimai
Kiekvienais metais ADRIA gamintojas yra labai aukštai įvertinamas, ką ir įrodo apdovanojamai.


 
1   2   3   4   kitas  >>