celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Festivalio istorija
FESTIVALIS VAKAR IR ŠIANDIEN...

...2001-aisiais kažin kas ar galvojo, kad užgimsta įdomus, naujos visai kitokios kokybės festivalis. Ne tik muzikos ir poezijos reginys, bet ir pirmoji šalyje tokio masto sueiga, reiškinys šalies kultūros žemėlapyje ir kalendoriuje.

Pavadinimo toli ieškoti nereikėjo: Kulautuvos miestelio
parko, populiaraus prieškario kurorto, pagrindinė gatvė vadinosi „Akacijų alėja. Gimė ir daina, kuri tapo festivalio himnu, išsigludino festivalio schema, modelis.Pradėjęs nuo tik neplačiam žanro gerbėjų ratui žinomų vardų suėjimo, festivalis kas metai tvirtėjo, augo, tiesė sparnus. Nors organizatoriai sąmoningai nesiekė tarptautinio masto, imta kviesti ir po vieną kitą atlikėją iš užsienio. Gražia tradicija virto išeivijos lietuvių pasirodymai.

Bardo sąvoka
universalesnė. Tad tradicinių dainuojamosios poezijos atlikėjų ratas sąmoningai praplėstas vertingaisiais „ateiviais iš roko, bliuzo, kantri, populiariosios ar liaudies muzikos erdvių. Svarbiausia, kad scenoje būtų asmenybė.

Įrašams atlikėjai dažnai pagalbon kviečiasi papildančius mintį muzikantus... O šio festivalio scenoje jų laukia VŽO nuostata. Vieno Žmogaus Orkestras kai savo balsui pritari tik vienu instrumentu (akustine gitara ar fortepijonu), kai vienintelė dekoracija į ekraną transliuojamas tavo veidas, tavo rankos, kai apnuogini sielą prieš tuos 15 000, ištroškusių žodžio tiesos ir grožio. O jie, susėdę šeimomis, bičiuliais ant suolelių, sugulę jaukiai žolėje ant pledų, miegmaišių, sustoję vienišiais, apglėbusiais išlakių Kulautuvos pušų liemenis...

Verta.