celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Festivalio istorija
2016 m. „Akacijų alėjoje“ – „Hiperbolės“ atgimimas, rekordinis gerbėjų skaičius ir jų dosnumas Kraujo centrui 
Kulautuvos pušyne nuskambėjo šešioliktą gimtadienį šventusio bardų festivalio „Akacijų alėja" akordai. Šiais metais garsių atlikėjų desantas ir giedras dangus į šventę sukvietė linksmai ir kilniaširdiškai nusiteikusį rekordinį gerbėjų skaičių.
plačiau
 
2015 metų festivalis
2015 m. liepos 11-ąją jubiliejinio XV festivalio diena išaušo nežadėdama idealaus oro... Bet organizatorių akys šviesėjo regėdamos vis didėjantį žiūrovu srautą, pasiruošusį bet kokiam klimatui... Lankomumo rekordas nesumuštas, bet vieni priskaičiavo garantuotai 10 000, kiti 12 000 – o būta ir argumentuojančių, kad apsilankė 14 000, ištroškusių poetinio teksto, asmeninių jausmų dienoraščių kukliame muzikos rūbe (viena iš festivalio taisyklių) išsisakymų scenoje...

 

plačiau
 
2014 metų festivalis
DATA. Viena iš festivalio tradicijų – „rištis“ prie Mindauginių ir šiemet sulaužyta (matyt, įsigali nauja data ) – norint palaisvint dėmesio kelius Dainų šventei. Tiesą sakant, tų „miegančių brolių“ lietų nuojauta irgi nedavė ramybės. Ačiūdie, kraptelėjo tik baigiantis dainų metų įvykiui, ir žmonės galėjo nevaržomi išsitiesti žolėje... Tad XIV bardų festivalis AKACIJŲ ALĖJA 2014 m. liepos 12 d.17:00–23:45 val. ĮVYKO.
plačiau
 
FESTIVALIS VAKAR IR ŠIANDIEN...
...2001-aisiais kažin kas ar galvojo, kad užgimsta įdomus, naujos visai kitokios kokybės festivalis. Ne tik muzikos ir poezijos reginys, bet ir pirmoji šalyje tokio masto sueiga, reiškinys šalies kultūros žemėlapyje ir kalendoriuje.


plačiau
 
2013 metų festivalis
DATA. „Devyni miegantys broliai“ turi savo tradicijas.  Festivalis – irgi. Viena jų – festivalio data. Ji „rišama“ prie mindauginių. Bet, norint palaisvinti dėmesio kelius Lietuvos pirmininkavimo Europoje pradžiai, nuspręsta tradiciją savaite pavėlinti… Bet niekas negalėjo galvoti, kad vasaros dangūs prapliups lietumis būtent festivalio išvakarėse. Baugino atsargiuosius, „įtempė“ dalyvius, „perspėjo“ rėmėjus... Bet organizatoriai pasakė DAROM. Darom nesižvalgydami. Ir jis, XIII bardų festivalis AKACIJŲ ALĖJA 2013 metų liepos 13 dieną ĮVYKO.
plačiau
 
2012 metų festivalis
...Vasara pasitaikė keista. Tiksliau, ji nenorėjo ateiti. O kai atėjo – užsvilino. Ir būtent liepos 7-ąją, kai Kulautuvoje vyko XII bardų festivalis AKACIJŲ ALĖJA.

NAUJOVĖS. Jos atsiranda kasmet greta tradicijų. Nūnai didžiausia naujiena – keičiama vieta. Senoji, šalia Kultūros centro trobelės, miela ir jauki, bet ankšta... Organizatoriai, pagaliau atplėšę paraudusias akis nuo rūpestėlių, pamatė, kad  erdvė su žiūrovais priešais sceną atkartota ne tik į šonus, jau sulendant į gilyn mišką, bet net ir už scenos nugaros...
plačiau
 
2011 metų festivalis
Tradiciškai artimiausią Mindauginių šeštadienį Kulautuvos pušys nusilenkia naujiesiems dainiams. Šiemet, 2011-aisiais, bardų festivalis AKACIJŲ ALĖJA (jau XI) liepos 9-ąją...  Pasimokę iš praeities,  žiūrovai  beveik nuo 14 val. ėmė tiesti „dekius“ ant žolytės priešais sceną. Geresnės vietos greitai buvo taip rezervuotos. Tada patraukė gilyn (ir platyn)  į mišką-parką. Ir buvo verta. Kiti traukė čia nė neskaitę afišų. Seno įdirbio garantija. 
plačiau
 
2010 metų festivalis
Į jubiliejinį, dešimtąjį, dainuojamosios poezijos festivalį „Akacijų alėja“ sugužėjo rekordinis šio žanro gerbėjų skaičius – apie 12 tūkstančių. Paprastai ramybe ir tyla alsuojanti Kulautuva šeštadienio vakarą priminė skruzdėlyną. Ne vienas patogų sėdėjimą ant sofos prie televizoriaus stebint rungtynes iškeitė į smagų pabuvimą pušyne ant žolės, niekas neaimanavo dėl tvyrančio karščio ir spūsčių pakeliui į miestelį ir iš jo.
plačiau
 
2009 metų festivalis
Kiekvienais metais aš stebiuosi ir žaviuosi, kaip gražiai šis bardų festivalis auga – klausytojų ratas plečiasi, o organizatoriai pateikia vis daugiau naujovių. Tad nenuostabu, kad keli tūkstančiai geros muzikos pasiilgusių žmonių liepos 11 d. susirinko į Kulautuvos miestelio Pušų amfiteatrą, kur jau devintąjį kartą startavo tradicinis dainuojamosios poezijos festivalis – „Akacijų alėja“.
plačiau
 
2008 metų festivalis
Liepos 5 dieną Kulautuvos šile, Pušų amfiteatre, šurmuliavo jau aštuntasis dainuojamosios poezijos festivalis „Akacijų alėja“. Šį kartą renginio organizatoriai – Kauno rajono savivaldybė – pakvietė autorių ir bardų ne tik iš sostinių Kauno ir Vilniaus, bet ir iš Latvijos, Danijos, JAV.
plačiau
 
1   2   kitas  >>