celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Dalyviai
Leno Landini

Leno Landini yra legendinis italų armonikos atlikėjas. Jo nuostabus talentas apima ir muzikos kūrybą, iš tiesų jis yra pats talentingiausias armonikos atlikėjas Italijoje ir, galbūt, visame pasaulyje. Leno dažniausiai groja su 12 armonikų, kurias laiko prisitvirtinęs prie diržo, bei grodamas pastoviai jas keičia, taip pat, jis sukūrė specialų efektą, kurio metu naudojant išminamus pedalus, armonikų garsas įgauna elektrifikavimo efektą.

"Kaukianti Dvasia" (angl. Howling Spirit) yra antrasis Leno CD (pirmasis yra "Sulūžusi Arfa", angl. Broken Harp). Abu kompaktiniai diskai yra pripildyti instrumentinės muzikos, kuri nuneša klausytojo mintis ir protą į gamtą. Leno nereikia į savo muziką terpti žodžių, nes jo muzika kalba pati už save. Jo muzika yra laikoma kaimiškojo roko "kelyje" žanro. Antrąjame albume "Kaukianti Dvasia" yra pridėtas bukletas su jo sukurtais paveikslais miniatūromis. Kiekvienas paveikslas atvaizduoja po vieną dainą.

Leno Landini yra armonikos solistas, kuris dažnai akomponuoja kitus atlikėjus koncertuose, studijose, televizijos laidose (tokius kaip: Pippo Baudo, Ron, Tony Esposito, Tiro Mancino, Marina Rei, Nino Bonocore, Lorella Cuccarini, Marcello Cirillo, Pippo Pollina - buvusį Agricantus ir t.t.). Jis nepriekaištingai grojo San Remo festivalyje kartu su RAI orkestru (Italų Valstybinės televizijos), kuriame kartu ant scenos buvo tokie atlikėjai kaip Marina Rei, Daniela Colace bei Nino Bonocore, tuo pačiu metu išlaikydamas savo asmeninį grojimo braižą.

Savo profesionalo patirtį Leno praturtina atlikdamas partijas įvairiuose garso takeliuose skirtuose dokumentiniams filmams, kino filmams bei televizijos serialams (jo partijų galima išgirsti: "Hawkin Giminė", kartu su jane Fonda, "Moterys daugiau nieko nenori" serialu sukurtu Pino Quartullo, kuriame jo partijos yra realizuojamos tokių italų kompozitorių kaip Luigi Ceccarelli, Gianni Mazza, Nicola Piovani, Giuseppe Vessicchio, Bacalov ir k.t. Pastaruoju metu jis dirba su keletu garso takelių naująjam Sergio Castellitto filmui, kuris turėjo pasirodyti 2012 metų žiemą.

Nepaisant viso to, jo unikali muzikos natūra tarsi byloja, kad jis pats yra kaip herojus iš nuotykių istorijos. Tai apibrėžia jo artistišką kūrybingumą, kuriame jis ieško garsų, kuriuos itin nuodugniai ištiria. Savo kelionėse, jis susitiko didžių tarptautinių atlikėjų. Kadangi jis skyrė savo gyvenimą išskirtinai tik muzikai, jo muzikinė patirtis nekyla iš pedantiškų muzikinių studijų. Visiškai didaktiškas Leno, skirtingai nuo kitų muzikos atlikėjų, groja dvitone armonika savo metodu, kurį naudodamas išgauna daugiau šiuolaikiškų tonų, tokiu būdu norėdamas praplėsti įprastos armonikos ribas, tuo pat metu išsaugodamas įprastinį šio muzikos instrumento braižą, bei išgauti sudėtingesnius melodinius darinius. Leno modifikuoja kai kurias savo armonikas nuo jų įprastinių tonavimų, tokiu būdų sukurdamas unikalius muzikinius instrumentus.

Dviprasmiškas atlikėjas žino kaip elektrifikuoti armonikos garsą (kuris įprastai yra naudojamas akustiškai). Jam pavyko praplėsti armonikos natų ribas, tai buvo rezultatas ilgų tyrimų bei bandymų, kuriuose jis naudodamo efektus, sukurdamas spektriniu tonus. Šios natos sukuria šiuolaikinius bei žadinančius garsus, pilnus magijos; tam tikra bendravimo formą tarp roko, liaudies muzikos, naujojo amžiaus muzikos bei progresyvios kaimiškosios muzikos. Tokiu būdu įvairių tonavimų armonikos harmoningai groja kartu su elektrinėmis gitaromis, violančelėmis, mušamaisiais instrumentais ir t.t. Ši dviejų skirting muzikinių žanrų samplaika, valdoma itin išskirtinės asmenybės, atspindi Leno bei jo tradicinės muzikos istorijos perrašymo siekimą, bei koncertuose vyraujančius "mūšių" elementus bei jo improvizacijas perpildytas emocijomis.

Nuorodos:

www.lenolandini.webs.com
www.youtube.com/lenolandini
www.facebook.com/LenoLandiniHarp
www.myspace.com/lenolandini