celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Dalyviai
2017 m. "Akacijų alėjos" DALYVIAI:
 
Justė Arlauskaitė - Jazzu
Unikalus muzikos albumas „Moments". „Albumas išlauktas, kiekvienas tekstas ir nata - asmeniškai išgyventi, kartais lengvai, kartais - labai skaudžiai... Man pačiai kiekviena daina asocijuojasi su tam tikrais įvykiais. Leonui taip pat. Jo prisiminimų atvaizdus sudėsime į albumą, - jis gražiai fotografuoja, taigi kiekvienai dainai paskyrėme po fotografiją", - pasakoja Justė Arlauskaitė-Jazzu.
plačiau
 
Vidas Bareikis
V.Bareikis neslepia, kad dėl jo fenomenaliai išaugusio populiarumo „kalta" ir televizija. Sėkmingai sudalyvavęs LRT projekte „Auksinis balsas", kuriame nuolat buvo išskiriamas iš kitų dalyvių dėl savo autorinės kūrybos ir originalumo.
plačiau
 
Neda Malūnevičiūtė
Nors dažniausiai atlikėja sutinkama džiazo bei dainuojamosios poezijos scenose, ne vienas Nedą prisimena kaip išskirtinio braižo populiariosios muzikos atlikėją. Nuo pirmųjų žingsnių didžiojoje scenoje muzikantę lydėjo sėkmė: 1995 m., 1997 m. bei 2003 m. muzikiniuose „Bravo" apdovanojimuose Neda pripažinta geriausia metų vokaliste. 1997 m. metais bendradarbiaudama su prodiuseriu Žeraldu Povilaičiu elektroninio disco stiliuje įrašė didelės sėkmės susilaukusį albumą „Laikas prisipažinti". Itin populiariomis radijo stočių eteryje tapo daina „Disco Schmisko" bei titulinė albumo daina. „Bravo ‘97" apdovanojimuose albumas pelnė „geriausio metų albumo" vardą.
plačiau
 
Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis
Šiais metais šis unikalus muzikos „duetas" šventė 10 metų jubiliejų. Buvo išparduoti du koncertai Vilniuje Šv. Kotrynos bažnyčioje bei Kauno filharmonijoje. Džiugu, kad tai galėsime paminėti ir akacijų alėjos scenoje.
plačiau
 
Igoris Kofas (Lemon joy)
Šiais metais grupė išleido naujausią savo albumą „Wilkomen“ ir surengė itin sėkmingus kelis koncertinius turus per Lietuvą. Taip pat grupė gavo M.A.M.A. apdovanojimą, kaip klausomiausia metų grupė.  Visa tai galėsime išgirsti Akacijų alėjos festivalyje, tačiau tai bus itin išskirtinis įvykis.
plačiau
 
Kazimieras Likša
Sunku apie save patį kažką parašyti, bet šie metai man buvo itin svarbūs. Po grupės Karma išsiskyrimo 2015 metais praėjo lygiai du metais ir 2017 metų vasarį išsileidau savo pirmą debiutinį ir solinį albumą „Per pusę".
plačiau
 
The Station
Tai visai nauja ir itin aktyvi grupė per pastaruosius metus. Jos įkūrėjas - komunikacijos ekspertas Mykolas Katkus (dirigento Katkaus sūnus). Jis taip išpildo savo jaunystės svajonę kurti, turėti grupė ir koncertuoti.
plačiau
 
Gytis Ambrazevičius
Praėjusiais metais išleido ir pristatė savo debiutinį albumą „Mano miestas", kurį taip pat galės pristatyti plačiai audotirojai Akacijų alėjos festivalyje. Galima apsukti taip, kad Akacijų alėja išlaiko meilę bardų kultūrai Lietuvoje ir taip pat palaiko jauniausius entuaziastus, kurie nepasiduoda ir tiki savo kuriama šio žanro muzika.
plačiau
 
Ovidijus Vyšniauskas
Matyt visiems gerai žinomas atlikėjas, kurio nereikia ypatingai pažymėti. Vistik šiais metais Ovidijus atšventė savo 60 metų jubiliejų didžiosiose šalies arenose. Atlikėjo jubiliejų galėsime paminėti ir mūsų festivalyje.
plačiau
 
1   2   3   4   5   6   7   8   kitas  >>