celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Naujienos
Nuoširdžiai dėkojame už aukas bažnyčioms atstatyti

Festivalyje „Akacijų alėja“ buvo platinamas laikraštis, kurio skaitytojas rado nuoširdžius atlikėjų atsakymus į festivalio rengėjų klausimus, naujausias žinias apie Kauno rajono kultūros padangę, naująjį kompaktinį diską ir kitą įdomią, niekur neskelbtą informaciją. „Laikraščio kaina nebuvo ribojama. Visa sumokėta suma atiteko sudegintų Kulautuvos ir Paštuvos bažnyčių atstatymo fondui. Be to, laikraštyje buvo skelbiami ir paramos sąskaitų numeriai, taigi kilnūs žmonės galėjo (ir vis dar gali) pervesti norimą sumą“, – pasakojo festivalio prodiuseris Virgis Stakėnas. Anot jo, festivalis „Akacijų alėja“ yra neabejingas skaudiems nūdienos įvykiams, o dainuojamosios poezijos žanras atveria ir suartina žmonių sielas, skatina atlikt kilnius darbus.

Festivalyje buvo surinkta 4 277,55 Lt. Papildomai Kulautuvos bažnyčiai paaukota 400 Lt, Paštuvos bažnyčiai – 300 Lt. Iš viso reginio dieną surinkta 4 977,55 Lt. Iš šios sumos Kulautuvos bažnyčios statyboms atiteks 2 538,77 Lt, Paštuvos bažnyčios statyboms – 2 438,78 Lt.

„Labai dėkoju aukojusiems žmonėms. Nors atstatyti sudegintas bažnyčias reikės labai daug lėšų, tačiau tokios sėkmingos akcijos padeda kaupti Kulautuvos ir Paštuvos bažnyčių atstatymo fondą“, – sakė klebonas Šarūnas Petrauskas. Anot jo, šiais metais bus pradėti Paštuvos bažnyčios statybos ir Kulautuvos bažnyčios projekto rengimo darbai. 

Renginio organizatoriai ir bažnyčios bendruomenė nuoširdžiai dėkoja už Jūsų kilnumą!

Festivalio laikraštį galite skaityti čia.

AUKOJIMO SUDEGINTOMS KULAUTUVOS IR PAŠTUVOS BAŽNYČIOMS PARAMOS SĄSKAITŲ NR.:
Kulautuvos Švč. M. Marijos vardo parapija, a / s LT92 7044 0600 0786 7470
Paštuvos Šv. Barboros parapija, a / s LT87 7044 0600 0786 7463