celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Naujienos
Liepos 12-oji rezervuojama dainuojamajai poezijai

Visų laukiamo giliausias tradicijas Lietuvoje turinčio bardų festivalio „Akacijų alėja“ rengėjai kviečia pasiruošti savo kalendorius – šiais metais Kulautuvos pušų amfiteatrą dainuojamoji poezija užpildys liepos 12 d.

„Kiekvienam festivaliui ruošiamės ne mėnesį, ne du, turbūt net ne metus. Vienai dainuojamosios poezijos šventei nepasibaigus jau sukasi mintys apie kitų ir dar kitų metų liepos mėnesį“, – teigė festivalio prodiuseris Virgis Stakėnas. Anot jo, stengiamasi, kad kiekvienos „Akacijos” būtų unikalios, o atlikėjai publikai sužibėtų netikėtomis spalvomis, taptų vienas kitą papildančia mozaika. „Džiugu matyti, kad klausytojas įvertina. O tai įrodo žeme, oru ir vandeniu į Kulautuvą susirinkusi keliatūkstantinė minia – visai nesvarbu, ar šviečia saulė, ar pila lietus“, – nuolat besiplečiančiu ištikimų klausytojų ratu džiaugėsi V. Stakėnas. 

Keturioliktus gyvavimo metus skaičiuojantis bardų festivalis „Akacijų alėja“ išties gali pasigirti ne tik konkursų laureatais tapusiais jaunaisiais bardais, bet ir publikai gerai pažįstamais veidais, po metų tylos ar kitų meninių veiklų vėl grįžusiais žinomais vardais.
Festivalis didžiuojasi suteikęs sceną teatro gigantams, Nacionalinės kultūros ir meno premijos, Auksinio scenos kryžiaus laureatams – Vladui Bagdonui, Kostui Smoriginui, Rolandui Kazlui, Aidui Giniočiui; žanrų pionieriams – Vytautui Kernagiui, Vytautui „Simui“ Babravičiui, Laimiui Vilkončiui, Olegui Zacharenkovui, šeimų tandemams – tėvui ir sūnui Sauliui ir Jokūbui  Bareikiams, vyrui ir žmonai Jurga Šeduikytei ir Vidui Bareikiui, Aistei Smilgevičiūtei ir Rokui Radzevičiui; poetams – Antanui A. Jonynui, Aidui Marčėnui, Gintarui Patackui; pop-rok žvaigždėms – Andriui Mamontovui, Gyčiui Paškevičiui, Gintarei Jautakaitei, Mantui Jankavičiui, Jurgiui Didžiuliui; Populiariems, mylimiems ir vertinamiems  Vytautui V. Landsbergiui, Ievai Narkutei, Veronikai Povilionienei, Olegui Ditkovskiui, Giedriui Arbačiauskui, „Aktorių Trio“...

Per keturiolika metų susiformavo ir prasmingų tradicijų, kurias kasmet papildo naujovės bei siurprizai. Taigi ir šiais metais bardų festivalis tiek scenoje, tiek ir šalia jos pasiūlys ne vieną malonią staigmeną tiek patiems mažiausiems, tiek daug poezijos savo gyvenime girdėjusiems klausytojams. Pažadama, kad ir šiemet renginio afišą puošiantys vardai nepaliks abejingų.

Primename, kad nekomercinis, nemokamas festivalis „Akacijų alėja“ kviečia jaukiai įsitaisyti ant pledų ar atsiremti į pušį ir panirti į prasmingų tekstų žiedynus liepos 12 d., renginio pradžia – 17 val.

Bardų festivalį „Akacijų alėja“ organizuoja Kauno rajono savivaldybė ir UAB „Combo united service“. Renginys  n e m o k a m a s.  
Daugiau informacijos apie festivalį nuolat rasite festivalio interneto svetainėje ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/AkacijuAleja