celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Naujienos
Jaunuosius bardus susirungti kviečia „Mažoji akacija“

Balandžio 21 d., šeštadienį, konkursas „Mažoji akacija“ sukvies gausų būrį bardų, norinčių didžiojoje scenoje pasirodyti tūkstančiams dainuojamosios poezijos gerbėjų. Jie rungsis dėl teisės patekti į liepos mėnesį Kulautuvoje vyksiantį festivalio „Akacijų alėja“ įžangos koncertą.

„Šio konkurso tikslas – skatinti piliečių kūrybinius polinkius ir gebėjimus, populiarinti dainuojamosios poezijos žanrą, ugdyti visuomenės estetinį skonį ir įvairiapusį muzikinį, poetinį išprusimą, patriotinius jausmus“, – apie konkurso tikslus pasakojo festivalio gimime ir augime dalyvaujantis „Akacijų alėjos“ prodiuseris Virgis Stakėnas.

Konkurse „Mažoji akacija“ gali dalyvauti dainuojamosios poezijos autoriai ir atlikėjai, gyvenantys, dirbantys, besimokantys visoje Lietuvoje. Dalyvių paraiškas, kurias galima rasti interneto svetainėje www.akacijualeja.lt, reikia pateikti el. paštu atlikejai@combo.lt vėliausiai iki balandžio 16 d.

Konkurse kiekvienas atlikėjas ar grupė atliks po du geriausiai juos reprezentuojančius kūrinius.

Dalyviai rungsis dėl įvairių nominacijų

Kompetentinga komisija, kurią sudarys organizatoriai ir žinomi muzikos pasaulio atstovai, nugalėtojams skirs pagrindines ir papildomas nominacijas. Dalyviai rungsis dėl laureatų ir diplomantų vardo bei sieks gauti papildomas geriausio autorinio kūrinio, geriausiai atlikto žinomo lietuvių dainuojamosios poezijos kūrinio, geriausio muzikinio sprendimo, žmogaus-orkestro, „Akacijų bardo“ (geriausiai atskleidžiamas dainuojamosios poezijos žanras) ir sėkmingo novatoriaus nominacijas.

Konkursas „Mažoji akacija“ vyks restorane-klube „Combo“ (Raudondvario pl. 107, Kaunas). Konkurso dalyvių registracijos pradžia – 15.00 val., nuo 16.00 val. vyks konkursas. Prieš pasirodymų aptarimą ir apdovanojimų ceremoniją vyks žinomo atlikėjo koncertas.

Konkursą rengia Kauno rajono savivaldybės (KRS) administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyrius ir VšĮ „Combo concert“.

Į Kulautuvą sukvies jau dvyliktą kartą


Pasibaigus atrankos konkursui, iki paties festivalio liks tik šiek tiek daugiau nei du mėnesiai. Šiemet ištroškusiems tiesos ir grožio Kulautuvos pušų panoramoje liepos 7 d. bardai savo sielą apnuogins jau dvyliktą kartą. „Akacijų alėja“, anot V. Stakėno, ne tik muzikos ir poezijos reginys, bet ir pirmoji šalyje tokio masto sueiga, reiškinys šalies kultūros žemėlapyje ir kalendoriuje. „Pradėjęs nuo tik neplačiam žanro gerbėjų ratui žinomų vardų suėjimo, festivalis kas metai tvirtėjo, augo, tiesė sparnus“, – sakė V. Stakėnas.

Festivalis laikosi vieno žmogaus-orkestro nuostatos – kai savo balsui pritariama tik vienu instrumentu.