celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Naujienos
Į festivalį „Akacijų alėja“ kviečia keliauti daug įdomiau

2014m. Liepos 12 d. į Kulautuvos pušų amfiteatre vyksiantį keturioliktą bardų festivalį „Akacijų alėja“ dainuojamosios poezijos mėgėjai vyks ne tik automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis, bet ir laivu.  

Kviesdamas savo gerbėjus į nuostabų Lietuvos kampelį Kulautuvą, festivalis siekia tapti atsakingo gamtai renginio pavyzdžiu. „Akacijų alėjoje“ visi dalyviai ir svečiai raginami gerbti mus supančią aplinką, savo veiksmais skatinti aplinkosaugos idėjų sklaidą.


Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet į „Akacijų alėją“ rekomenduojama ir skatinama atvažiuoti dviračiais – jau ne vienerius metus organizuojami dviračių žygiai (informacija bus dalijamasi socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje). Taip pat kviečiama į festivalį keliauti laivu.


Plaukiant laivu „Tolstojus“, akis džiugins vienas gražiausių Nemuno kraštovaizdžių, bus galima ne tik pasimėgauti muzika, bet ir romantiškai palydėti saulę plaukiant Nemunu Kauno link. 


Laivas iš Kauno senosios prieplaukos, esančios prie Vytauto bažnyčios, išplaukia liepos 12 d. 16 val., o iš Kulautuvos pajuda link Kauno 19 val. Bilietų kainos suaugusiems – 30 LT, 7–12 metų vaikams – 15 LT. Vaikai iki 7 metų plaukia nemokamai. Bilietus kviečiame įsigyti www.vandensturai.lt Festivalio dieną autobusai į Kulautuvą kursuos ilgiau. Atvykti į Kulautuvą iš Kauno autobusų stoties bus galima ir 161 numerio autobusu. Jis važiuos įprastu grafiku, tačiau suplanuoti ir du papildomi maršrutai 23:30 ir 00:30. Visą tvarkaraštį galima rasti www.akacijualeja.lt skiltyje „Kaip atvykti“.Atvažiavusiems savo automobiliais jau kelinti metai nebekyla jokių automobilių statymo problemų – netoli Nemuno yra sudarytos puikios sąlygos statyti savo transporto priemones. Be to, atvykusieji kemperiais bei atsivežę palapines, galės apsistoti palapinių miestelyje šalia Kulautuvos kultūros centro.


Primename, kad į festivalio sceną šiemet lips grupės „Antis“ lyderis Algirdas KAUŠPĖDAS, TV prodiuseris, atlikėjas SAMAS (Saulius Urbonavičius), dainų autorė ir atlikėja BJELLE (Raminta Naujanytė); profesionalių aktorių-mimų duetas NETEISĖTAI PADARYTI, žinomo tėvo žinomas sūnus Ainis STORPIRŠTIS, ilgametę scenos patirtį turintis styginių kvintetas INTERMEZZO, talentingų kūrėjų artelė  KEISTUOLIŲ TEATRAS, dainų autorius ir atlikėjas, prodiuseris Virgis STAKĖNAS, gupės „Airija“ lyderis, dainų autorius ir atlikėjas NOJUS  (Darius Mileris), etnokultūrologas, dainų autorius ir atlikėjas Algirdas SVIDINSKAS. Šis dažnas festivalio dalyvis „Mažojoje akacijoje“ (įžangos koncerte, kuris prasidės 17 val.) pristatys savo auklėtinius, publikos ausims ir akims patikės jų balsus ir žvilgsnius. Šalia šių jaunųjų talentų stos ir V. Kernagio konkurso ir respublikinio moksleivių  dainuojamosios poezijos konkursų laureatas Matas STONKUS.


Festivalio puošmena – legendinės roko muzikos grupės, ką tik atšventusios 45-tį (!) „Masina vremeni“ lyderis, muzikantas, poetas, dailininkas, TV laidų vedėjas, visuomenės balsas Andrejus MAKAREVIČIUS (Rusija).


Bardų festivalį „Akacijų alėja“ organizuoja Kauno rajono savivaldybė ir UAB „Combo united service“. Renginys  n e m o k a m a s.  


Daugiau nuolat atnaujinamos informacijos apie festivalį rasite interneto svetainėje www.akacijualeja.lt ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/AkacijuAleja


Daugiau informacijos teikia

Festivalio direktorė
Daina Urbaitienė
Tel. +370 698 89245
El. p. daina@combo.lt