celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Naujienos
Į bardų festivalį Kulautuvoje – autobusu, dviračiu arba laivu

Kulautuvoje vyksiantį tryliktą bardų festivalį „Akacijų alėja“ dainuojamosios poezijos mėgėjai liepos 13 d., šeštadienį, pasiekti galės ne tik automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis, bet ir laivu.  

„Pasirinkusieji laivą „Tolstojus“ neapsiriks – plaukiant į bardų festivalį, akis džiugins vienas gražiausių Nemuno kraštovaizdžių. Po valandą truksiančios kelionės bus pasiekta Kulautuva, kurioje skambės ir pirmieji „Akacijų alėjos“ akordai“, – sakė Kauno rajono turizmo ir verslo  informacijos centro direktorė Emilė Kaminskaitė. Laivas „Tolstojus“ išplauks iš senosios prieplaukos Kaune prie Vytauto bažnyčios 16 val. ir 22 val. sugrįš ten pat. Taigi bus galima ne tik pasimėgauti muzika, bet ir romantiškai palydėti saulę plaukiant Nemunu Kauno link. 

Bilieto kaina suaugusiems – 30 Lt; Vaikams nuo 7 iki 12 metų – 15 Lt; Vaikai iki 7 metų su tėveliais plukdomi nemokamai. Bilietas galioja plaukti į abi puses. Bilietai parduodami interneto svetainėje http://www.ebilietas.vandensturai.lt

Surengs dviračių žygį

Į festivalį jo organizatoriai – Kauno rajono savivaldybė ir VšĮ „Combo concert“ – kvies atvykti ir ekologiška transporto priemone – dviračiu. Liepos 13 d. dviračių mėgėjai rinksis Kauno pilies aikštelėje (valanda bus patikslinta „Akacijų alėjos“ interneto svetainėje www.akacijualeja.lt ir socialiniame tinkle „Facebook“), iš kur su policijos palyda saugiai keliaus į Kulautuvą. Šiame miestelyje, šalia Kultūros centro įkurtoje uždaroje saugomoje aikštelėje, bus galima prirakinti savo transporto priemonę. Sutartu laiku visi žygio dalyviai pajudės link Kauno.  

Sudaro sąlygas puikiam laisvalaikiui

Festivalio dieną  autobusai į Kulautuvą kursuos ilgiau. Atvykti į festivalį iš Kauno autobusų stoties bus galima ir 61 numerio autobusu. Jis važiuos įprastu grafiku, tačiau suplanuoti ir du papildomi maršrutai 23:30 ir 00:30. Visą tvarkaraštį galima rasti www.akacijualeja.lt skiltyje „Kaip atvykti“.

Atvažiavusiems savo automobiliais jau kelinti metai nebekyla jokių automobilių statymo problemų – netoli Nemuno yra sudarytos puikios sąlygos statyti savo transporto priemones. Be to, atvykusieji kemperiais bei atsivežę palapines, galės apsistoti palapinių miestelyje šalia Kulautuvos kultūros centro.

Festivalis „Akacijų alėja“ –  n e m o k a m a s.