celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Naujienos
Į „Akacijų alėją“ – oru, vandeniu ir žeme

Liepos 7 d., šeštadienį, Kulautuvos amfiteatre vyks tradicija tapęs dvyliktas bardų festivalis „Akacijų alėja“. Į jį tūkstančiai dainuojamosios poezijos gerbėjų trauks ne tik dviračiais, automobiliais, autobusais, bet ir plauks laivu ar net skris lėktuvu!

„16 val. lėktuvas paliks iš S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo Aleksote ir skraidins į Kulautuvą. Visi norintys galės paskraidyti ir pačioje Kulautuvoje – 10 min. truksiančio skrydžio metu bus galima pasižvalgyti panemunės vaizdais, nuskristi iki Vilkijos ir atgal. Labai įdomu pažiūrėti į „Akacijų alėją“ ir visus susirinkusius iš viršaus“, – pasakojo lėktuvo pilotas Gintautas Platūkis. Vienam žmogui 10 minučių skrydis kainuos 70 Lt. Lėktuvas kils iš pievos šalia Nemuno nuo 17 val. iki sutemų.

Skrydį iš Aleksoto kviečiame rezervuoti telefonu 8 687 27 400.
    
Į bardų festivalį – laivu

Kelionę į festivalį „Akacijų alėja“ galima paįvairinti plaukiant laivu! Nuo Vytauto bažnyčios 14 val. žemyn upe į Kulautuvos pušyną plukdys laivas „Tolstojus“. Žinoma, kad bilietų skaičius yra ribotas, tad kviečiame suskubti ir įsigyti bilietus jau dabar. Visą informaciją apie bilietų įsigijimą rasite čia.

Festivalyje – teigiamų emocijų dozė

Dvyliktas bardų festivalis „Akacijų alėja“ šiemet vėl dovanos naujoves ir siurprizus. Šiemet į festivalio sceną lips ne vienas pastaruoju metu apdovanojimus laimėjęs atlikėjas. Kai kuriuos jų vėl, kaip ir ankstesniuose festivaliuose, matysime kitame amplua.

Žadama, kad tarp jų bus ne tik mūsų šalies žanro žymiausieji, bet ir iš užsienio atvykę, labai įdomias biografijas atstovaujantys ir asmenines istorijas scenoje pasakojantys atlikėjai.
 
Vienas didžiausių festivalio pokyčių tas, kad nuo 2001 m. rengiamas festivalis šiemet keičia savo vietą.
Bardų festivalį „Akacijų alėja“ organizuoja Kauno rajono savivaldybė ir VšĮ „Combo concert“.
Renginys  n e m o k a m a s.