celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Naujienos
Festivalyje „Akacijų alėja 2017“ koncertuosianti Jazzu: „Jūsų laukia intymi išpažintis“

Pirmą kartą „Akacijų alėjos" scenoje drauge su pianistu Kęstučiu Pavalkiu pasirodysianti Justė Arlauskaitė-Jazzu sako, kad jos gerbėjai festivalyje išgirs visiems gerai žinomų dainų interpretacijas ir jos pačios kurtų dainų transformacijas. „Išgirsite originalų tų dainų skambesį, tokį, koks buvo nuo pat pradžių, kai tik jos užgimė manyje. Bus jauku ir intymu. Visų jūsų laukia intymi išpažintis". 

Neseniai Justės Arlauskaitės-Jazzu surengtas koncertinis turas didžiausiose šalies arenose tapo pačiu perkamiausiu per pastaruosius keletą metų Lietuvoje. Tai vienareikšmiškai rodo šios atlikėjos aktualumą šio meto lietuviškos muzikos padangėje, o „Akacijų alėja" suteikia galimybę dainininkę išgirsti festivalyje nemokamai.

 

Dar vienas naujokas „Akacijų alėjos" scenoje - grupės „Lemon Joy" lyderis Igoris Kofas. Šio atlikėjo gerbėjai gali patvirtinti, kad scenoje išgirsti vieną I. Kofą galima labai retai, tačiau šią išskirtinę galimybę turės „Akacijų alėjos" svečiai. Kaip teigia organizatoriai, tai puiki galimybė išgirsti puikiai žinomas ir mylimas dainas, tokias, kokios jos buvo, kai ką tik gimė. Akustinės, ramios kartu su išskirtiniu ir puikiai pažįstamu Igorio vokalu. „Žinau, kad labai jaudinsiuosi, lyg dainuočiau pirmą kartą. Užsimerksiu ir įsivaizduosiu, kad dainuoju tik keliems artimiems draugams prie laužo", - atviravo „Lemon Joy" lyderis I. Kofas. Palyginti su kitais festivalio dalyviais, scenos naujokai, sugebėję per trumpą laiką pavergti tūkstantines gerbėjų minias - grupė „ The Station" ir jos įkūrėjas - komunikacijos ekspertas Mykolas Katkus teigia: „Kai liūdna, nėra lengva - svajoji apie vietas, kur ramu ir gera, paprasta - bet ten tuo metu esi grynas ir permatomas. Tokia mums atrodo „Akacijų alėjos" festivalis", - mintimis apie festivalį, kuriame koncertuos su grupe pirmą kartą, dalinosi M. Katkus. Per šiuos metus grupė surengė kelis didesnius koncertus sostinėje, nusifilmavo LRT opus ore koncertų cikle bei apšildė atlikėją Tom Odell Vilniuje. Tai grupė, kuri stipriai juda pirmyn, tad džiugu bus matyti ją ir „Akacijų alėjos" scenoje. Dar viena „Akacijų alėjos" staigmena festivalio gerbėjams - scenos grando, šiais metais atšventusio savo 60 metų jubiliejų didžiosiose šalies arenose, Ovidijaus Vyšniausko pasirodymas. Atlikėjo jubiliejų gerbėjai galės paminėti ir „Akacijų alėjos" festivalyje. Daugžodžiauti nelinkęs O. Vyšniauskas pažadėjo dar kartą pavergti savo gerbėjų širdis savo nuoširdžiai atliekamomis ir iki skausmo pažįstamomis dainomis, ir kartu pasidžiaugė, kad „Akacijų alėjos" festivalis kasmet sužydi vis naujomis spalvomis.