celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Naujienos
Festivalis turi tęsinį (kaunoaleja.lt)

Koncertas „Akacijų alėjos arbata" turės tęsinį. „Mes į šią sceną tikrai grįšime", - patikino garsus muzikantas, bardų festivalio „Akacijų alėja" sumanytojas Virgis Stakėnas po vakar naktiniame klube „Combo" vykusio renginio.
Anot jo, pastebėta, jog publika nebepasitenkina tuo, kad dainuojamosios poezijos šventė Kulautuvoje vyksta tik kartą per metus.

„Populiarėjanti bardų muzika tapo priežastimi sušaukti į vieną vietą jos gerbėjus susitikti dažniau nei buvo įprasta", - sakė V. Stakėnas, į pirmąją „Akacijų alėjos arbatą" nusprendęs pakviesti ir jaunosios kartos dainininkus, ir tik šįmet muzikinėje scenoje debiutavusį aktorių, režisierių, skaitovą Rolandą Kazlą.

Tai, kad R. Kazlas rašo dainų tekstus, V. Stakėnas žinojo. Tačiau iki šios vasaros publikos mėgiamas aktorius nebuvo žinomas kaip dainininkas.

Kalbėdamas su www.kaunoaleja.lt portalo žurnaliste R. Kazlas pasakojo šiuo metu parengęs pusvalandžio trukmės koncertinę programą, kuri artimiausiu metu pailgės penkiolika minučių. Kitąmet aktorius gerbėjus žada nustebinti pusantros valandos trunkančiu koncertu.

„Tekstus rašau daug metų. Kai kuriuos, pradėtus kurti prieš daugiau nei dešimtmetį, pabaigiau tik dabar. Mintis turi subręsti. Ją turi patikrinti laikas", - sakė R. Kazlas.

Naujausia jo daina „Skola" pradėta kurti seniai, tačiau sudainuota pirmą kartą buvo tik „Akacijų alėjos arbatoje".
„Dainuojama apie meilę, jausmus, o aš padainuosiu apie skolą. Juk tai daugeliui taip žinoma tema", - susirinkusiai publikai sakė atlikėjas.

Sulaukęs V. Stakėno kvietimo dainuoti bardų festivalyje R. Kazlas tvirtino nenustebęs. Jo nuomone, visi atlikėjai yra savotiški dainuojamosios poezijos atstovai, nes arba patys kuria tekstus, arba perteikia scenoje kitų autorinius darbus.

kaunoaleja.lt