celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Naujienos
Bardų festivalis „Akacijų alėja“ jau ėmė kvepėti akacijų medumi

Liepos 7 d. vykusioje bardų festivalio „Akacijų alėja“ spaudos konferencijoje renginio organizatoriai kvietė ne tik pajusti artėjančio festivalio kvapą ir skonį, bet ir pirmiesiems pamatyti naujuosius bardų muzikinės šlovės muziejaus eksponatus.

„Festivalį „Akacijų alėja“ drąsiai galime vadinti kultūros reiškiniu, kuris formuoja Kauno rajono veidą. Šis renginys tapo ne tik respublikiniu, bet ir tarptautiniu. Jis turi savo laiką, savo vietą, atlikėją, savo klausytoją. Noriu pasidžiaugti, kad festivalis taip visus džiugina“, – sakė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.   

Liepos 12 d. Kulautuvoje vyksiantis festivalis taps puikiu savo gražų 650 metų jubiliejų švenčiančio miestelio akcentu. „Kasmet Kulautuva gražėja: puošiamos įvairios miestelio erdvės, baigiamas įrengti paplūdimys, sutvarkyta vasaros estrada“, – apie festivalio erdves pasakojo Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius, vienas festivalio signatarų Ričardas Pudževelis.

Kviesdamas savo gerbėjus į šį nuostabų Lietuvos kampelį, festivalis siekia tapti atsakingo gamtai renginio pavyzdžiu. „Akacijų alėjoje“ visi dalyviai ir svečiai raginami gerbti mus supančią aplinką, savo veiksmais skatinti aplinkosaugos idėjų sklaidą“, – sakė naujoji festivalio direktorė Daina Urbaitienė.

Spaudos konferencijoje festivalio organizatoriai – Kauno rajono savivaldybė ir UAB „Combo united service“ – pristatė naujus renginio atributus: gitaros formos automobilio kvapą, gitaros formos meduolį ir „Akacijų alėjos“ medų. „Dabar galėsite jausti: uostyti, ragauti „Akacijas“ ne tik liepos 12 d., bet ir prieš, po festivalio. Ir pačiame festivalyje siekiame rengti ne bet kokią, bet  kryptingą amatininkų, meistrų mugę“, – pasakojo festivalio prodiuseris, vedėjas, dalyvis Virgis Stakėnas.

Taip pat buvo atskleisti ir naujieji bardų muzikinės šlovės muziejaus eksponatai. Į muziejų patenka jubiliejiniai „25 LET MAŠINE VREMENI“ marškinėliai (1994 m.), „Keistuolių teatro“ eksponatai: vinilinė plokštelė „Kitas kartas“ (1990 m.), putojančio vyno butelis, išleistas teatro 10 metų jubiliejaus proga 1999 m., Andriaus Kaniavos liūdnojo vaizdo riterio Don Kichoto iš Lamančos kairė pirštinė (1997–1998 m.) ir Aido Giniočio galvos dangalas – bandana.

Primename, kad į festivalio sceną šiemet lips grupės „Antis“ lyderis Algirdas KAUŠPĖDAS, TV prodiuseris, atlikėjas SAMAS (Saulius Urbonavičius), dainų autorė ir atlikėja BJELLE (Raminta Naujanytė); profesionalių aktorių-mimų duetas NETEISĖTAI PADARYTI, žinomo tėvo žinomas sūnus Ainis STORPIRŠTIS, ilgametę scenos patirtį turintis styginių kvintetas INTERMEZZO, talentingų kūrėjų artelė  KEISTUOLIŲ TEATRAS, dainų autorius ir atlikėjas, prodiuseris Virgis STAKĖNAS, gupės „Airija“ lyderis, dainų autorius ir atlikėjas NOJUS  (Darius Mileris), etnokultūrologas, dainų autorius ir atlikėjas Algirdas SVIDINSKAS. Šis dažnas festivalio dalyvis „Mažojoje akacijoje“ (įžangos koncerte, kuris prasidės 17 val.) pristatys savo auklėtinius, publikos ausims ir akims patikės jų balsus ir žvilgsnius. Šalia šių jaunųjų talentų stos ir V. Kernagio konkurso ir respublikinio moksleivių  dainuojamosios poezijos konkursų laureatas Matas STONKUS.

Festivalio puošmena – legendinės roko muzikos grupės, ką tik atšventusios 45-tį (!) „Mašina vremeni“ lyderis, muzikantas, poetas, dailininkas, TV laidų vedėjas, visuomenės balsas Andrejus MAKAREVIČIUS (Rusija).

Tai, kas vyks scenoje ir šalia jos šiemet „Akacijų alėjos“ klausytojams transliuos net trys LED ekranai. A. Makarevičiaus tekstai bus išversti ir rodomi žiūrovui poezijos gyliui pajusti.
 
Renginys  n e m o k a m a s.