celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Naujienos
Bardų festivalis „Akacijų alėja“ – jau šį šeštadienį

Liepos 13 d., šeštadienį, Kauno rajone įsikūrusiame Kulautuvos miestelyje vėl skambės dainuojamoji poezija. Nekomercinis, nemokamas festivalis „Akacijų alėja“ kvies jaukiai įsitaisyti ant pledų ar atsiremti į pušį ir panirti į prasmingų tekstų žiedynus. 
 
 
Tryliktoji „Akacijų alėja“ savo ištikimam ir nuolat augančiam gerbėjų ratui dovanos gausų būrį atlikėjų. Susirinkusieji išvys, klausysis ir džiaugsis Kosto Smorigino, Virgio Stakėno, Vytauto Babravičiaus-Simo, Evelinos Sašenko, svečių iš Pitsburgo (JAV) Mikey DeLuca ir Iggy, Giedriaus Arbačiausko, Marko Palubenkos, Sigučio Jačėno, „Thundertale“, Andriaus Zaliekos-Zalos, šalies jaunimo dainuojamosios poezijos konkursų laureatų atliekamais kūriniais.
 
Tryliktas bardų festivalis nestokos malonių staigmenų ir naujų tradicijų. Viena iš šių metų naujovių – maldelė, kuri bus kalbama prie akacijos medelio. Kita staigmena – išleistas pirmasis kompaktinių diskų serijos „Po Akacijos ženklu“ kompaktinis diskas (Virgis Stakėnas. Folkabilly. Koncertas). Džiugu, kad muzikinės šlovės muziejus pildomas naujais eksponatais, kuriuos padovanojo K. Smoriginas, V. Stakėnas ir V. Babravičius-Simas, festivalio draugu tampa žmonių su negalia dainuojamosios poezijos festivalis „Obelų žydėjimas.
Festivalio metu bus platinamas ir unikalaus turinio „Akacijų alėjos“ laikraštis. Jame skaitytojas ras nuoširdžius atlikėjų atsakymus į festivalio rengėjų klausimus, įdomią informaciją apie Kauno rajono kultūros padangę, naująjį kompaktinį diską ir t. t.  „Laikraščio kaina nebus ribojama. Visa sumokėta suma atiteks sudegintų Kulautuvos ir Paštuvos bažnyčios atstatymo fondui. Be to, laikraštyje bus skelbiami ir paramos sąskaitų numeriai, taigi kilnūs žmonės galės pervesti norimą sumą“, – pasakojo festivalio prodiuseris Virgis Stakėnas. Anot jo, festivalis „Akacijų alėja“ yra neabejingas skaudiems nūdienos įvykiams, o dainuojamosios poezijos žanras atveria ir suartina žmonių sielas, tad, tikimasi, kad festivalio lankytojai prisidės prie bažnyčių atstatymo.
Pernai festivaliui priartėjus prie Nemuno, atvertos platesnės erdvės gausiam klausytojų ratui: tapo paprasčiau judėti, stebėti atlikėjus, didėjo vaikams skirta zona, žiūrovai galėjo patogiau prieiti prie „Akacijų“ krautuvėlės, prekybininkų. Šais metais visus susirinkusius pasitiks patobulinta vietos infrastruktūra: parke įrengti šviestuvai, atlikėjų ir jų gerbėjų džiaugsmui bus pastatyta daug didesnė, efektinga, moderni scena. Be to, bus pasirūpinta, kad į priekį išneštos garso kolonėlės sukurtų akustinį komfortą, meno pasiekiamumą net toliausiuose pušų amfiteatro taškuose, visiems leistų kuo puikiausiai suprasti dainų tekstus.
 
Visą rūpimą informaciją apie festivalio istoriją, dalyvius, tradicijas, organizuojamą dviračių žygį, įkurtas automobilių stovėjimo aikšteles, palapinių miestelį, atobusų tvarkaraščius, muziejaus eksponatus ir daug kitų įdomių dalykų rasite festivalio „Akacijų alėja“ tinklapyje www.akacijualeja.lt.