celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Naujienos
„Mažosios akacijos“ konkurse išrinkti pirmieji festivalio „Akacijų alėja“ įžangos koncerto dalyviai

„Mažosios akacijos“ konkurse išrinkti pirmieji festivalio „Akacijų alėja“ įžangos koncerto dalyviai

Šeštadienį, balandžio 13 dieną, simboliškai likus trims mėnesiams iki festivalio „Akacijų alėja“, restorane-klube „Combo“ įvyko konkursas „Mažoji akacija“.

Norinčių dalyvauti konkurse anketų sulaukta nemažai, dalyvių prašymu net pratęstas registracijos laikas. Kadangi konkurse „Mažoji akacija“ gali dalyvauti dainuojamosios poezijos autoriai ir atlikėjai, gyvenantys, dirbantys, besimokantys visoje Lietuvoje, ir nėra amžiaus cenzo – dalyvių sulaukta iš visos Lietuvos, kurių jauniausiam vos 12, o vyriausiam per 50 metų.  
 

Dalyvius vertino komisija, kurios priešakyje festivalio „Akacijų alėja“ prodiuseris Virgis Stakėnas, Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, konkurso „Mažoji Akacija“ kuratorė nuo 2007 m. Violeta Kutkienė. Pirmą kartą vertinimo komisijos kėdėje sėdėjo „Lietuvos ryto“ žurnalistas Modestas Patašius bei tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio TAI – AŠ užsienio programos vadovas Algis Karazija, o aktorius, bardas Giedrius Arbačiauskas ne tik vertino ir drąsino dalyvius, bet ir visiems dovanojo savo pasirodymą.
 

Komisijos nariai prieš paskelbdami laimėtojus dalino patarimus, drąsino nelaimėjusius dar labiau stengtis, toliau dirbti ir atvažiuoti atsiimti diplomų bei „bilietų“ į festivalio „Akacijų alėja“ sceną kitais metais. Algis Karazija tarptrautinio dainuojamosios poezijos festivalio vardu apdovanojo savo favoritus
duetą Miglę Rauluševičiūtę ir Gediminą Ivaškevičių bei vieną jauniausių dalyvių – Žilviną Kovą.   

Susumavus komisijos balus paaiškėjo, kad liepos 13 d. vyksiančiame festivalio „Akacijų alėja“ įžangos koncerte pasirodys vilniečių grupė „Ora“ bei du duetai: kauniečiai „Vyturio“ katalikiškos vidurinės mokyklos moksleiviai Matas Kaunietis ir Dangiras Petraitis bei iš Kaišiadorių atvykęs, komisijos narių airiškuoju pramintas, Miglės Rauluševičiūtės ir Gedimino Ivaškevičiaus duetas.
 

Geriausio autorinio kūrinio nominacija įteikta jaunajai dainų tekstų kūrėjai, atlikėjai ir aktorei Agnei Lukošiūnaitei. Geriausiai atlikto žinomo lietuvių dainuojamosios poezijos kūrinio nominacija atiteko Matui Kauniečiui ir Dangirui Petraičiui už Domanto Razausko dainą „Lietaus kambarys“. Geriausias muzikinis sprendimas – Austėja Agnietė Lašinskaitė. Naujoji nominacija „Akacijų viltis“ atiteko  vienam jauniausių dalyvių – trylikamečiui Žilvinui Kovui, o „Akacijų“ bardu tapo pernai metų „Akacijų žiedo“ laimėtoja ir festivalio „Akacijų alėja“ įžangos koncerto dalyvė Šiaulių J. Janonio gimnazijos moksleivė Gintarė Juknaitė.
 

Pasibaigus atrankos konkursui, iki festivalio lieka du mėnesiai. Šiemet festivalis „Akacijų alėja“ dainuojamosios poezijos mylėtojų lauks liepos 13 d. Kulautuvos pušyne. Konkursą ir festivalį rengia Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyrius ir VšĮ „Combo concert“.