celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Naujienos
„Akacijų alėjoje“ – nuo eksperimentuojančių bardų scenos debiutantų iki Nacionalinės premijos laureatų

Liepos 11 d. į Kauno rajone įsikūrusį nediduką Kulautuvos miestelį plūs tūkstančiai dainuojamosios poezijos mylėtojų. Kaip ir kiekvienų metų vidurvasarį visus juos čia trauks bardų festivalis „Akacijų alėja“. Šiemet jis džiugins ilgai šioje scenoje lauktais, netikėtais arba atvirkščiai – atlikėjais, jau spėjusiais pušyno fone festivalio gerbėjams atskleisti savo širdis ir sielas. 

 

„Per penkiolika metų „Akacijų alėja“ užaugo nuo mažo dainuojamosios poezijos mėgėjų renginuko iki didžiulio festivalio, sunkiai talpinančio iš visos Lietuvos suvažiavusius jo gerbėjus. „Akacijų alėja“ šiandien – ne tik vienas didžiausių ir giliausias tradicijas turinčių festivalių šalyje. Tai – Lietuvos kultūros reiškinys“, – teigia Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

 

Į jubiliejų švenčiančios „Akacijų alėjos“ sceną lips ir didžiajame koncerte publikai širdį atvers 10 kūrybinių vienetų.

 

Festivalio (ir šalies) scenoje debiutuoja DAINOS TEATRAS pagal Vidą Bareikį. M.A.M.A laureatas, aktorius po trijų metų grįžta į „Akacijas“. Kas tai: Vytauto Kernagio kūrybinis atradimas (plius palikimas) ar genijaus įtakos jungas? O gal bridimas į tą pačią upę skaitant apverstą knygą ar Dainos TEATRAS pirmojo V. Kernagio vardo stipendiato, režisieriaus iš didžiosios raidės lūpomis? 

 

Po šešerių metų Kulautuvos pušyne „Akacijų“ publikai sielą atvers žymiausia lietuvių liaudies dainų atlikėja, žmogus orkestras, kurio vienintelis instrumentas – balsas, išskirtinis nacionalinės kultūros simbolis VERONIKA (Povilionienė).   

 

Festivalyje debiutuos Juozas ERLICKAS. Kaip jį pristatyti? Niurna, niekada nesišypsančiu veidu ar, ko gero, talentingiausiu tautiniu visų laikų autoriumi satyriku? O gal šuolininku į vandenį ar šuolininku į „šviesią ateitį“?  Uždainavusiu mėgėju ar 17 knygų autoriumi profesionalu?

 

Be Virgio STAKĖNO – „folk dinozauro“ ar eksperimentais manipuliuojančio vaikėzo,  strateginių meno sprendimų diktatoriaus ar Barbės-devyndarbės jau nebeįsivaizduojame festivalio scenos. Per 40 metų scenoje jis vis dar tebeturi ką pasakyti savo mylimo vaiko – „Akacijų alėjos“ – žiūrovui. 

 

Dar vienas bardų festivalio dalyvis – gintarinio gyvenimo („Amberlife“) lengvojo roko muzikos atlikėjas, „Roxette“ ir „Nazareth“ apšildytojas, šilto varinio nevibruojančio vokalo romantiko akimis šeimininkas „Akacijų“ debiutantas Edgaras LUBYS.  

 

Taip pat su penkioliktuoju gimtadieniu sveikins festivalio debiutantė, kurios neįprasta dainavimo maniera traukia minias solidžiuose Europos muzikos klubuose – Alina ORLOVA. Scenoje pasirodys iki šiol į „Akacijų alėjos“ sceną dar nelipęs, bet gebantis tapti kukliu baladininku, pritariant tik rojaliui – Vaidas BAUMILA.   


Į didįjį koncertą po penkerių metų grįš pritriukšmavusių „Chorų karų“ finalininkė Laura REMEIKIENĖ, scenoje pasirodysianti su CHAMELEONU.  


Po 11 ir po 6 metų darbų į „Akacijų“ sceną lips Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, Lietuvos ir Rusijos teatro ir kino žmogus bei skaitovas, dainininkas, solistas, absoliutus žiūrovų salių nugalėtojas Vladas BAGDONAS.

 
Įdomu bus klausyti ir šio festivalio scenos debiutantų, naujųjų laikų kasdienybės dainuojamosios poezijos atlikėjų akustinio hiphopo ritmu, muzikos apdovanojimų M.A.M.A laureatų JAMA ir V.

  
Įžangos koncerte į sceną lips ir „Mažosios akacijos“ konkurso nugalėtojai: Anna POLUKORD, Ieva PRŪSAITĖ, Viktorija PRANAITYTĖ ir Emilija BULOTAITĖ bei V. Kernagio VII konkurso „Mūsų dienos – kaip šventė“ nugalėtoja Gabija PETRAUSKAITĖ.  

 

Bardų festivalio „Akacijų alėja“ rengėjai – Kauno rajono savivaldybė ir UAB „Combo United Service“ – liepos 11 d. žada didelę dozę pačių geriausių emocijų, gausybę naujovių ir atgaivą kiekvieno atvykusiojo sielai. Platesnė nuolat pildoma informacija skelbiama www.akacijualeja.lt ir festivalio FB profilyje https://www.facebook.com/AkacijuAleja.


Primename, kad renginys – N E M O K A M A S.