celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Naujienos
„Akacijų alėja“ žada ne vieną staigmeną

Liepos 7 d. Kulautuvos pušų amfiteatras sukvies tūkstančius dainuojamosios poezijos gerbėjų. Dvyliktas bardų festivalis „Akacijų alėja“ šiemet vėl dovanos naujoves ir siurprizus.

Šiemet į festivalio sceną lips ne vienas pastaruoju metu apdovanojimus laimėjęs atlikėjas. Kai kuriuos jų vėl, kaip ir ankstesniuose festivaliuose, matysime kitame amplua. Žadama, kad tarp jų bus ne tik lietuviai, bet ir iš užsienio atvykę, labai įdomias biografijas atstovaujantys ir asmenines istorijas scenoje pasakojantys atlikėjai.

Keičia vietą ir sudėtį

Vienas didžiausių festivalio pokyčių tas, kad nuo 2001 m. rengiamas festivalis šiemet keičia savo vietą. Festivalis iš Kulautuvos n e s i t r a u k i a, tiesiog scena bus perkelta į kitą – daug erdvesnę – vietą. Ji stovės puikiai įrengtame parke visai šalia –  kitapus Akacijų alėjos.

Be to, festivalį sudarys nebe trys, o keturios dalys. Pirmoje, Įžangos koncerte, dalyvaus „Mažosios akacijos“ atrankos konkurso, respublikinio moksleivių dainuojamosios poezijos konkurso, V. Kernagio konkursų laureatai. Taip pat į sceną lips ir „Akacijų žiedo“ nominaciją pelniusi jaunoji dainė. Iš viso čia pasirodys 9 jaunieji bardai, atliksiantys po dvi dainas.

Antroje dalyje žadami „Žmogaus orkestro“ („One Man Band“) pasirodymai. Anot festivalio prodiuserio Virgio Stakėno, ši naujoji dalis rengia ne vieną muzikinį siurprizą – įdomiais instrumentais, naudodami naujas elektronikos technologijas virtuoziškai gros neeilinės asmenybės. Tradicinėje dalyje – Didžiajame koncerte – pasirodys žinomi meistrai. Čia žadama įdomių sąsajų – giminystės ir kitokių saitų – su pernai vykusio festivalio dalyviais. „Užbaigos“ koncertas į dainuojamąją poeziją žvilgtels kitu kampu ir po 7 valandų ant žolės leis pritarti artistams ar net pajudėti.

Kvies ir mažus, ir didelius 


„Į festivalį nuoširdžiai raginame atvykti anksčiau – bent jau prieš kelias valandas. Tada ir vietą įsikurti rasite, ir dar po pušyną pasivaikščioti, ir Lietuvos upių tėvo srovės tėkme pasigerėti spėsite, ir į mugę ar „Akacijų krautuvėlę“ užsukti galėsite, papramogausite atrakcionuose“,  – sakė šventės organizatoriai.

„Atsinešk „dekį“, termosą ir sumuštinį. Vietos užteks ir bobutei, ir anūkui“, – žaismingai renginio dvasią atskleisdamas skatino V. Stakėnas.

Bardų festivalį „Akacijų alėja“ organizuoja Kauno rajono savivaldybė ir VšĮ „Combo concert“.
Renginys  n e m o k a m a s.