celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Akacijų alėja » Naujienos
„Akacijų alėja“ ima versti šių metų dalyvių kortas

Liepos 12 d. bardų festivalis „Akacijų alėja“ žada neeilinę geros muzikos ir prasmingų tekstų dozę. Prognozuojama, kad atskleidus gausų dalyvių sąrašą, Kulautuvos pušų amfiteatrą užpildys rekordinis žiūrovų būrys.

„Kas lips į keturiolikto festivalio sceną, sužinosite jau netrukus. Dar kiek paintriguosiu... Tačiau galiu atskleisti viena: drąsiai pažadame neeilinę muzikos ir poezijos šventę. Dalyvių sąraše rasite ir Lietuvos dainuojamosios poezijos pionierių, ir legendinių atlikėjų, ir debiutantų bardų scenoje, ir net pasaulinio lygio megažvaigždžių. Sąrašas solidus – dėl kiekvieno dalyvio VERTA rezervuoti liepos 12 d. „Akacijų alėjai“,  – šypsodamasis sako festivalio prodiuseris Virgis Stakėnas.

Festivalį 17 val. tradiciškai pradės jaunieji bardai. Vėliau į sceną lips publikai gerai žinomi atlikėjai, kurie skleisis netikėtomis spalvomis, taps vienas kitą papildančia mozaika.  Net aštuoni dalyviai bus „Akacijų alėjos“ debiutantai (bet scenos senbuviai) , trys dalyviai – jau kadais girdėti „Akacijose...“ 

Nors festivalio dalyvių vardai lieka paslaptyje, festivalio organizatoriai ištikimajam klausytojui pateikia užuominų, kas džiugins ausį ir akį šiemet. Liepos 12 d. publikai sielą apnuogins architektas, sukūręs daug namų žmonėms ir sugriovęs biurokratų bunkerius, skaudžiai pilietinei parodijai į roko sceną atsinešęs grimą ir uniformos kostiumą; pasirodys niekaip neapsisprendusieji, kas jiems geriau: vaidinti ar muzikuoti. Todėl vaidindami jie muzikuoja ir muzikuodami vaidina. Tai – pavyzdys, kaip gyvenant „aukštyn kojom“ sutikti savo „Smaragdo miesto burtininką“...; į sceną lips atlikėjas, kurio muzikos pavyzdžiais „gąsdino“ vaikus, jį vertino dar tik turėsiantys vaikų, nuo jo slėpėsi estrados limonadas, o draugysčių su juo siekė visi muzikos klanai...; dainuojamąją poezija lies ir tradicinis festivalio dalyvis, be kurio sunkiai beįsivaizduojama „Akacijų“  scena, folk-country dinozauras, išgyvenęs abejonių ir abejingųjų ledynmetį; Kulautuvai ir jos akacijoms sielą vers atlikėjas, kuriam prieš keturiolika metų Kulautuvos akacijos susuko galvą, o sapno Krivis tarė „tebūnie čia festivalis“. Taip ir buvo; po septynerių metų į „Akacijas“ sugrįš pranašas, atspėjęs savo būsimos savitremties vietą, atletas su poeto širdim, dzūkas vikingas; prieš žiūrovų teismą stos muzikos Džuljeta rutinos Kapulečių ir komercijos Montekių kovose su blogomis taisyklėmis. Kulautuvos pušų amfiteatre bus dar kartą įrodoma, kad obuolys nuo obels netoli terieda ir paneigiama, kad  motušės obels užuovėjoje nebrandinamas vertingas, atsparus meno šalnoms derlius; čia uždainuos mimai, kurie turi labai daug ką pasakyti, pasirodys grojusieji karaliams ir princams, savo strykais galintys kraujo spalvą iš raudonos paversti mėlyna.

Festivalio kulminacija taps unikalus svečio iš užsienio pasirodymas. Atlikėjo, su kurio dainomis užaugo dabartinio jaunimo seneliai. Jį žino tėveliai, atranda anūkai, jo dainas dainuoja, dainų tekstus cituoja versdami gyvosiomis sentencijomis... Keturioliktos „Akacijų alėjos“ scenoje žiūrovas išvys legendą, architektą, suprojektavusį kreivos socialistinės epochos tvirtus roko muzikos rūmus.

Bardų festivalį „Akacijų alėja“ organizuoja Kauno rajono savivaldybė ir UAB „Combo united service“. Renginys  n e m o k a m a s.