Akacijų alėja » Naujienos
Rungsis dėl teisės lipti į jubiliejinės „Akacijų alėjos“ sceną
Gegužės 1 d., penktadienį, konkursas „Mažoji akacija“ sukvies gausų būrį bardų, norinčių didžiojoje scenoje pasirodyti tūkstančiams dainuojamosios poezijos gerbėjų. Jie rungsis dėl teisės patekti į liepos 11 d. Kulautuvoje vyksiantį jubiliejinio – penkiolikto – festivalio „Akacijų alėja“ įžangos koncertą.
plačiau
 
A. Troickis. Lietuvą aplankius
Lietuvoje turiu seną pažįstamą nuo 1978 m. – draugą Virgį Stakėną. Pagal išsilavinimą iš pradžių dirbęs mokytoju, dabar – garsus bardas, bliuzo ir baladžių atlikėjas. Jau 14-us metus prie Kauno, kurortiniame miestelyje su melodingu pavadinimu Kulautuva, Virgis rengia vienos dienos bardų dainų festivalį „Akacijų alėja“ (miestelyje daug daugiau pušų, bet pagrindinė gatvė, kurioje vyksta festivalis, apsodinta būtent šiais lapuočiais medžiais). Šiais metais pagaliau nuvykau į festivalį, nes iš Talino arčiau nei iš Maskvos.
plačiau
 
Virgis Stakėnas: „Akacijų alėja“ – gyvybiškai svarbus mano organas
Liepos 12 d. į Kulautuvą plūdo tūkstančiai tų, kurie neabejingi dainuojamajai poezijai, bardų  kūrybai, šiltai atmosferai gamtoje tarp bendraminčių, giliems poetiniams potyriams, kurie šildo ir įkvepia pakilti aukščiau kasdienybės. Jaukiai sugulę ant pledų, atsirėmę į pušis, susėdę rateliais ištikimieji festivalio „Akacijų alėja“ svečiai ir naujieji gerbėjai atvirai priėmė visa tai, kas buvo ne vieną mėnesį gludinta, organizuota ir pateikta žiūrovų teismui. Apie festivalio emocijas, pikantiškas detales ir būsimas „Akacijas“ kalbamės su vienu festivalio signatarų, dainų autoriumi ir atlikėju, festivalio prodiuseriu ir vedėju Virgiu STAKĖNU.
plačiau
 
Šį šeštadienį Kulautuvą užlies dainuojamoji poezija
Liepos 12 d. 17 val.  Kulautuvos pušų amfiteatre ims skambėti pirmieji keturiolikto bardų festivalio „Akacijų alėja“ akordai. Festivalio, kuris šiemet klausytojui pažers ne vieną malonų netikėtumą.
plačiau
 
Bardų festivalis „Akacijų alėja“ jau ėmė kvepėti akacijų medumi
Liepos 7 d. vykusioje bardų festivalio „Akacijų alėja“ spaudos konferencijoje renginio organizatoriai kvietė ne tik pajusti artėjančio festivalio kvapą ir skonį, bet ir pirmiesiems pamatyti naujuosius bardų muzikinės šlovės muziejaus eksponatus.
plačiau
 
Į festivalį „Akacijų alėja“ kviečia keliauti daug įdomiau

Liepos 12 d. į Kulautuvos pušų amfiteatre vyksiantį keturioliktą bardų festivalį „Akacijų alėja“ dainuojamosios poezijos mėgėjai vyks ne tik automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis, bet ir laivu.  

plačiau
 
A.Makarevičius: „Akacijų alėjoje“ pasakosiu apie tai, kas su mumis dedasi“
Į keturiolikto bardų festivalio „Akacijų alėja“ festivalio sceną liepos 12 dieną Kulautuvoje lips atlikėjas, su kurio dainomis užaugo dabartinio jaunimo seneliai, jį žino tėvai, atranda anūkai. Jo dainas dainuoja, dainų tekstus cituoja versdami gyvosiomis sentencijomis... Architektas, suprojektavęs kreivos socialistinės epochos tvirtus roko muzikos rūmus. Legenda.
plačiau
 
„Akacijų alėja“ atskleidžia ilgai lauktą dalyvių sąrašą
Liepos 12 d. Kulautuvoje vyksiantis bardų festivalis iki šiol intrigavo tik užuominomis kalbėdamas apie savo dalyvius. Iki festivalio likus trims savaitėms, renginio organizatoriai verčia kortas ir įvardija, kas džiugins ištikimųjų dainuojamosios poezijos klausytojų ausis ir širdis.
plačiau
 
Vytautas Kernagis: „Akacijų alėja“ man – išskirtinis festivalis
Kalbant apie Vytauto Kernagio fondą ir bardų festivalį „Akacijų alėja“, galima daug kartų sakyti PIRMASIS,  PIRMIEJI. „Akacijų alėja“  yra pirmasis Lietuvoje surengtas didelis bardų festivalis. Su juo pirmuoju bendradarbiauti pradėjo Vytauto Kernagio fondas. O bendrauti ir bendradarbiauti pradėta dėl iki tol buvusio šilto abipusio ryšio, kuris siejo „Akacijų alėją“ ir maestro Vytautą Kernagį.
plačiau
 
„Akacijų alėja“ ima versti šių metų dalyvių kortas
Liepos 12 d. bardų festivalis „Akacijų alėja“ žada neeilinę geros muzikos ir prasmingų tekstų dozę. Prognozuojama, kad atskleidus gausų dalyvių sąrašą, Kulautuvos pušų amfiteatrą užpildys rekordinis žiūrovų būrys.
plačiau
 
1   2   3   4   5   6   kitas  >>