Akacijų alėja » Naujienos
Vytauto Kernagio jaunesniojo sveikinimas 2013-08-09
Jau ketverius metus iš eilės Vytautas Kernagis jaunesnysis lipa į festivalio „Akacijų alėja“ sceną ir perduoda sveikinimus. Šiemet jis buvo išvykęs, tačiau jautė pareigą kreiptis į visus susirinkusius. Kviečiame žiūrėti sveikinimo 2013 metų „Akacijų alėjai“ vaizdo įrašą.

 
Nuoširdžiai dėkojame už aukas bažnyčioms atstatyti 2013-07-18
Festivalyje „Akacijų alėja“ buvo platinamas laikraštis, kurio skaitytojas rado nuoširdžius atlikėjų atsakymus į festivalio rengėjų klausimus, naujausias žinias apie Kauno rajono kultūros padangę, naująjį kompaktinį diską ir kitą įdomią, niekur neskelbtą informaciją. „Laikraščio kaina nebuvo ribojama. Visa sumokėta suma atiteko sudegintų Kulautuvos ir Paštuvos bažnyčių atstatymo fondui. Be to, laikraštyje buvo skelbiami ir paramos sąskaitų numeriai, taigi kilnūs žmonės galėjo (ir vis dar gali) pervesti norimą sumą“, – pasakojo festivalio prodiuseris Virgis Stakėnas. Anot jo, festivalis „Akacijų alėja“ yra neabejingas skaudiems nūdienos įvykiams, o dainuojamosios poezijos žanras atveria ir suartina žmonių sielas, skatina atlikti kilnius darbus.
plačiau
 
Į Kulautuvą buvo Karalius atėjęs 2013-07-14

Liepos 13 d. bardų festivalio „Akacijų alėja“ himno žodžiais apie atėjusį Karalių ir lig debesų pražydusį akacijos medį Kulautuvos pušų amfiteatre prasidėjo trylikta dainuojamosios poezijos šventė. Jos laukę ištikimieji svečiai lietui gaivinant gamtą mėgavosi ore tvyrančiu festivalio dalyvių nuoširdumu. „Apie „Akacijų alėją“ ir jos reikšmę labai daug pasako šis didelis būrys klausytojų – visi čia atvyko neišsigandę lietaus. Ir net jam stipriai pilant iš dangaus, jie ištikimai klausosi dainuojamosios poezijos – nebėga, nesiskirsto“, – sakė festivalio prodiuseris Virgis Stakėnas.

plačiau
 
„Thundertale“ atsiprašo savo gerbėjų dėl neįvykusio koncerto 2013-07-14
Brangūs bičiuliai! Nepalankiai susiklosčius aplinkybėms, nebespėjome atvykti į dainuojamosios poezijos festivalį „Akacijų alėja 2013“, kuriame buvo suplanuotas ir specialus „Thundertale“ pasirodymas. Atsiprašome visų mūsų laukusių žmonių bei organizatorių.

Nuoširdžiai
„Thundertale“ komanda
plačiau
 
Bardų festivalis „Akacijų alėja“ – jau šį šeštadienį 2013-07-12

Liepos 13 d., šeštadienį, Kauno rajone įsikūrusiame Kulautuvos miestelyje vėl skambės dainuojamoji poezija. Nekomercinis, nemokamas festivalis „Akacijų alėja“ kvies jaukiai įsitaisyti ant pledų ar atsiremti į pušį ir panirti į prasmingų tekstų žiedynus. 
 

plačiau
 
Į festivalį „Akacijų alėja“ rengiamas dviračių žygis 2013-07-09
Kviečiame į festivalį atvykti daug įdomiau – ekologiška transporto priemone dviračiu. Liepos 13 d., šeštadienį, 15 val. visi rinksis Kauno pilies aikštelėje, iš kur su policijos palyda saugiai keliaus į Kulautuvą. Šiame miestelyje, šalia Kultūros centro įkurtoje uždaroje saugomoje aikštelėje, bus galima prirakinti savo transporto priemonę. 23 val. visi žygio dalyviai pajudės link Kauno. Tik nepamirškite savo saugumui būtinų priemonių – atšvaitų, liemenių, šalmų ir t. t. Iki susitikimo!!! 
plačiau
 
Atskleidė niekur neskelbtas „Akacijų alėjos“ staigmenas 2013-07-08
Jau šį šeštadienį, liepos 13 d., vyksiantis tryliktas bardų festivalis „Akacijų alėja“ nestokos malonių staigmenų ir naujų tradicijų. Tai patvirtino festivalio organizatoriai, spaudos konferencijoje vardinę iki šiol neskelbtas įdomias „Akacijų alėjos“ detales – išleistas pirmasis „Po akacijos ženklu“ kompaktinis diskas, rengiamasi atidaryti muzikinės šlovės muziejų, festivalio draugu tampa žmonių su negalia dainuojamosios poezijos festivalis „Obelų žydėjimas“.
plačiau
 
Į bardų festivalį Kulautuvoje – autobusu, dviračiu arba laivu 2013-07-03

Liepos 13 d. Kulautuvoje vyksiantį tryliktą bardų festivalį „Akacijų alėja“ dainuojamosios poezijos mėgėjai galės pasiekti ne tik automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis, bet ir laivu.

plačiau
 
„Akacijų alėjos“ gerbėjams – ypatingos dalyvių dovanos 2013-06-28
Iki šiol neatskleistas liepos 13 d. Kulautuvoje vyksiančio trylikto bardų festivalio „Akacijų alėja“ dalyvių sąrašas intriguoja nekantraujančius dainuojamosios poezijos gerbėjus. Iki renginio likus dviems savaitėms organizatoriai nusprendė atversti kortas – pasakyti, kurie Lietuvos publikai gerai pažįstami atlikėjai, svečiai iš užsienio (beje, jie festivaliui rengia specialų malonų siurprizą) ir neseniai į sceną žengę jaunieji bardai šiais metais džiugins „Akacijų alėjos“ lankytojus.
plačiau
 
„Akacijų alėjos“ muziejų pildo įdomūs ir netikėti eksponatai 2013-06-21
Praėjusiais metais gimusį bardų festivalio „Akacijų alėja“ muzikinės šlovės muziejų, kurio pirmuoju eksponatu tapo Vytauto Kernagio rankraščio „Rugpjūčio žemuogės“, šiemet papildys net trijų atlikėjų asmeniniai daiktai. Kruopščiai atrinkti eksponatai pasakoja pačias įdomiausias istorijas ne tik apie žinomų atlikėjų muzikinę veiklą, laisvalaikį, gyvenimo būdą, bet ir apie lietuviškos muzikos ir muzikantų praeitį.
plačiau
 
1   2   3   4   5   kitas  >>