celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Paskelbti pirmieji festivalio „Akacijų alėja“ dalyviai: nuo Jurgos iki Ievos Narkutės

Nemokamas bardų, dainuojamosios poezijos ir gyvos muzikos festivalis „Akacijų alėja 2019" atskleidžia pirmuosius šių metų atlikėjus ir kviečia liepos 13 d. susitikti Kauno rajone esančiame kurortiniame Kulautuvos miestelyje.

Kasmet dešimtis tūkstančių gerbėjų į Kulautuvą sutraukiantis bardų festivalis šiais metais vyks jau 19-ąjį kartą. Anot festivalio prodiuserio, atlikėjo Kazimiero Likšos, vieni pagrindinių festivalio sėkmės rodiklių - tradicijų tęstinumas ir aiškūs festivalio organizavimo kriterijai, kurių laikymasis leidžia išsaugoti festivalio formatą bei kokybę.

„Festivalis „Akacijų alėja" žavi savo ramybe ir žiūrovų noru įsiklausyti į muziką, dainuojamus žodžius. Todėl visų atlikėjų pasirodymai derinami taip, kad susirinkę klausytojai galėtų sulaukti išskirtinio atlikėjo pasirodymo. Pirmasis kriterijus, kuriuo vadovaujamės kurdami festivalio programą, - dainos, kurios bus atliekamos ant scenos turi būti parašytos paties atlikėjo.

Antrasis kriterijus - galimybė tas dainas atlikti akustiniu ar kameriniu stiliais. Na, ir paskutinis kriterijus - atlikėjo aktualumas bei pastarųjų metų jo muzikinė veikla. Vertiname, ar atlikėjas išleido naują albumą, surengė koncertinį turą ir panašiai. Šie kriterijai visuomet padeda surinkti pačius aktyviausius tų metų atlikėjus", - festivalio organizavimo užkulisių detalėmis dalijosi K. Likša.  

Išskirtinius koncertus pušų prieglobstyje šiais metais dovanos net dvi itin melodingą ir jautrią muziką atliekančios ir puikiai „Akacijų alėjos" gerbėjams pažįstamos atlikėjos - Ieva Narkutė ir Jurga Šeduikytė.  

I. Narkutė festivalyje pasirodys su specialiai šiai vasarai atnaujinta programa „Visos meilės taisyklės". „Akacijų alėjos" scenoje I. Narkutė pasirodys su gitaristu Aurimu Driuku.