celebssexymovie
pornozavr
torrent
 Dainuojamosios poezijos karavanas keliaus po Lietuvą

Liepos mėnesį į Kulautuvą tūkstančius Lietuvos gyventojų ir šalies svečių sukvietęs vienuoliktas dainuojamosios poezijos-bardų festivalis „Akacijų alėja" spalio viduryje kvies ragauti „Akacijų alėjos arbatos". Spalio 13-15 dienomis Šiauliuose, Jurbarke ir Kaune skambės ne tik baladžių muzikos garsai, bet ir atviri, šilti ir nuoširdūs pašnekesiai su žinomais atlikėjais ir jaunųjų konkursų laureatais. Planuojama, kad dainuojamosios poezijos karavanas aplankys ne tik minėtuosius miestus, bet ir visą šalį.

Spalio 13 d., ketvirtadienį, 19 val. Šiaulių kultūros centre (Aušros al. 31) „Akacijų alėjos arbatos" aromatu dalinsis aktorius, režisierius, skaitovas, savo poezijos dainius, Auksinio scenos kryžiaus riteris, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Rolandas Kazlas, dainų autorius ir atlikėjas, vienas iš dainuojamosios poezijos pionierių šalyje Virgis Stakėnas, roko poezijos dainius, amžinasis „Tėvelis" Aleksandras Makejevas, dainuojamosios poezijos šventės-apžiūros „Mažoji Akacija" laureatė Ignė Markauskaitė ir respublikinio moksleivių dainuojamosios poezijos festivalio „Mūsų dienos kaip šventės" laureatė Erika Gerybaitė.

Spalio 14 d., penktadienį, 18 val. Jurbarko kultūros centre (Dariaus ir Girėno g. 94) ir spalio 15 d., šeštadienį, 21 val. klube „Combo" (Raudondvario pl. 107) minėtųjų dalyvių sąraše A. Makejevą pakeis televizijos projekto „Lietuvos talentai" laureatai Bjelle ir Peru.

Liepą vykusiame festivalyje „Akacijų alėja" debiutavęs, kitame amplua pasirodęs ir ne vieną klausytoją maloniai nustebinęs Rolandas Kazlas džiaugėsi, kad šis festivalis vienoje vietoje suburia labai daug žmonių. Laisva valia. „Žmonės klauso, dainuoja. Tai, ką girdi, nešioja savyje, vežasi namo. Tai yra įrodymas, kad esame ir būsime", - sakė R. Kazlas.

Anot bardų scenos debiutanto, šis festivalis išsiskiria tuo, kad jo metu ne šokama, o klausomasi žmonių kalbėjimo. „Šiais laikais žmonės tik kalba, bet mažai kas klausosi. O čia klausosi", - susižavėjęs „Akacijų alėjos" publika sakė R. Kazlas. Pratęsti ir puoselėti šį klausymąsi ir kvies „Akacijų alėjos arbata". 


Nespėjusieji vasarą vykusiame festivalyje „Akacijų alėja" įsigyti ribotu tiražu išleistų „Akacijų alėjos" kompaktinių diskų bus kviečiami tai padaryti spalį vyksiančiuose renginiuose. Kompaktiniuose diskuose įrašyti festivalio dalyvių - Algirdo Svidinsko, Virgio Stakėno, „Aktorių trio", Vytauto V. Landsbergio, Laimio Vilkončiaus, Gedimino Storpirščio, Lauros Remeikienės, Edmundo Seiliaus ir Baltijos gitarų kvarteto, Andriaus Mamontovo, Aido Giniočio, Atviro rato, Vytauto Kernagio atliekami kūriniai. Be to, „Akacijų alėjos arbatos" atlikėjai dalyvaus ir autografų bei fotosesijoje su gerbėjais. Festivalio prodiuseris žurnalistams ir potencialiems dalyviams atsakys į klausimus apie „Akacijų Alėją 2012".